Leo

rank8
Arkadaşlar şaka falan değil gerçekten oyuna 24 saattir 1 kere olsun giremedim.gsyasin bana şahit en son girdiğimde onla

beraberdim.Sonra bir daha hiç girmedim.Bu bir rekor bence..Gerçekten 24 saattir giremedim çünkü evde yoktum hahah falan

değil.Harbiden 24 saattir giremiyorum.Arkadaşlar nolur ama nolur bir global atın şu GM midir nedir o gerizekalıya.Bu ne yaaaaaa..

Leo

rank8
Wax Whine yemin ederim Ekmek Musaf çarpsın 2 gün oldu 2 gündür bir kere girdim ondada elektrik kesildi diye çıktım.Bu akşam 2 gün olcak var mı böyle birşey yaa..

clienti kapatıp açmadan sürekli denersem client bi süre sonra bugda kalır 1 yıl sonra girersin :)

24 sat :D ben 48 saten fazla silkminde biraktim yine girmei sonra servere res geldi bidaha acilmadi birkac gun

C4HellFire_ demiş ki:
Wax Whine yemin ederim Ekmek Musaf çarpsın 2 gün oldu 2 gündür bir kere girdim ondada elektrik kesildi diye çıktım.Bu akşam 2 gün olcak var mı böyle birşey yaa..
evet bu adam haklı çok haklı bence benim gibi yap bırak şu ecsro denen şeyi eskiden çok güzeldi private e2g,sockscapla falan uğraşıyorduk ama server BOŞ tu.şu anda server resetlendikten sonra
10 saniyeyi geçmeden server traffic. ben bıraktım takasa alıcı çıktı takas işi bitsin ecsroyu silecem

C4HellFire_ demiş ki:
Arkadaşlar şaka falan değil gerçekten oyuna 24 saattir 1 kere olsun giremedim.gsyasin bana şahit en son girdiğimde onla

beraberdim.Sonra bir daha hiç girmedim.Bu bir rekor bence..Gerçekten 24 saattir giremedim çünkü evde yoktum hahah falan

değil.Harbiden 24 saattir giremiyorum.Arkadaşlar nolur ama nolur bir global atın şu GM midir nedir o gerizekalıya.Bu ne yaaaaaa..
Böle bişi olamaz 24 saat miş denimezsin.???? alırsın 10 saatte girmessen ???? alıyon.oke ben hep öle oluyom arkadaştada öle kısaca herkesde nerdeyse.

XianHun demiş ki:
bak oto enter kullanma enterin üstüne ağir bişey koy benim girmem 30 dk bile sürmüo
sabah saat 9da koydum saat 12 hala giremedi oyuna girme işi şans arkadaşlar geçen net cafede ark tek attı bben 5 kere denedim kısacası bu iş şans :D hurafeleri boşverin

sanırım nazar değdirdim kendime :( günde en az 4 kere cıkıp girerdim bugün sabah saat 10dan beri almıyo inad etti ama bende azimliyim azimle sı.an kayayı deler demiş atalarımız xDxD

karakalb demiş ki:
C4HellFire_ demiş ki:

Böle bişi olamaz 24 saat miş denimezsin.???? alırsın 10 saatte girmessen ???? alıyon.oke ben hep öle oluyom arkadaştada öle kısaca herkesde nerdeyse.
Onla Alakası yok Canım Bende 24-25 saat denedım gırmedı sonra tekl attım cıktım genellıkle hep boyle oluor

bu bir pazarlama tekniği GM suan neden sizce servera reset atmıyor yada botları takır takır banlamıyor? bence VIP serverın üye sayısını arttırmaya calısıyor millet para versin güzelce oynasın diyor içimizden bile bazı arkadaslarımız sırf bu server dolu diye o VIP servera geçti buda adamların taktiğinin ne kadar işe yaradığının kanıtı.. ama biraz sabır 1aya kalmaz yeni serverlar gelir...

PS: yeni server derken ECSRo nun serverlarından kastetmiyorum baska kişilerin özelliklede Ocean gibi AntiTurk olmayan kişilerin serverlarından kastediyorum..

arkadaşlar size yol gösteriyim ecsroya girmek istiyosanız ki ben öyle yapıyorum bardağı enterin üzerine koyuyorum tv nin başına gecip birşeyler yiyorum geldiğim almeş oluco telefo çalıyo bağlantı gidiyo oyundan atıyo bende çıldırıyorum :@:@:@

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
karabela4108 demiş ki:
arkadaşlar size yol gösteriyim ecsroya girmek istiyosanız ki ben öyle yapıyorum bardağı enterin üzerine koyuyorum tv nin başına gecip birşeyler yiyorum geldiğim almeş oluco telefo çalıyo bağlantı gidiyo oyundan atıyo bende çıldırıyorum :@:@:@
Biz zaten neyden söz ediyoruz :mrgreen:

Yukarı Alt