İki sezondur şampiyon olamadıklarını hatırlatan Vederson, “Bu sene ise takımın her bir parçası bunu çok istiyor” dedi.

Adı uzun süre Sercan’ın transferinde takas olarak verileceği haberleriyle gündemde kalan Gökçek Vederson, transferin bitmesiyle birlikte rahatladı ve iddialı sözler sarfetmeye başladı. Bu yıl takımın her bir parçası; oyuncusu, teknik heyetiyle şampiyonluğu çok istediklerini ifade eden Sambacı, “İki yıldır şampiyon olamıyoruz. Başkan, yönetim, biz ve camia üzerinde bunun getirdiği bir baskı var. Bu baskıyı üzerimizden atmaya çalışıyor, şampiyon olmak istiyoruz. Elbette rakiplerimiz de en az bizim kadar güçlü. Geçen yıl sıkıntılı bir ortam vardı. Ancak önemli olan bu sene. İdmanlar sıkıntılı olsa, çok zorlansak da, bizden çok şey istense de, herkes neşeli, herkeste çalışma isteği var. Fenerbahçe’de olduğum, formayı giydiğim sürece kafam tamamen burada olacak. Hocam bir gün bana güvendiğinde, ihtiyacı olduğunda, ona ve takımıma en iyi şekilde yardımcı olayım diye kendimi hep hazır tutuyorum” diye konuştu.

Yukarı Alt