Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Server
Flora
Takımı
Galatasaray
yok yok vuvuzela sorunsuz da maçlar sorunlu atak yok saldırı yok herkes ilk maçlarda hasar almak istemiyor ve rolantide oynuyorlar gruplardan çıkılsın siz görün futbolu makara:

Avenger demiş ki:
Yeah günü 3puanla açtım ve 12 puanla kapatıcam 8)
Kaleci sağolsun hepimiz 3 puanla başladık neredeyse :P

extraloob demiş ki:
yok yok vuvuzela sorunsuz da maçlar sorunlu atak yok saldırı yok herkes ilk maçlarda hasar almak istemiyor ve rolantide oynuyorlar gruplardan çıkılsın siz görün futbolu makara:
İlk maç tamam ama bu kadar da batırılmaz ki seyir zevki denen birşey var bro :P makara:

hmzsnmz demiş ki:
Avenger demiş ki:
Yeah günü 3puanla açtım ve 12 puanla kapatıcam 8)
Kaleci sağolsun hepimiz 3 puanla başladık neredeyse :P
İngiltere maçındada kaleci yatırmıştı eşitledik :P :P

P.S:Gana sırbistan maçı zevkli gidiyor gerçi sırbistanın en ilerdeki 9numarası (adı her ne haltsa :mrgreen: ) bir çıksa daha da güzel olacak ama bunada şükür nese: :P

Yuh ya gül gibi takım nasıl top oynayamıyor . Bi ara hareketlendi oyun tam sırbistan atacak dedim pantelic falan sağolsunlar atamadılar. Son dakikalarda da atamayana atarlar işte..

Ps. Sırbistan'a gana ğlattılar :lol:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
ahahha dünya kupası üstadı oldum resmen gana fark yapar demiştim 1 yaptı neyse sağlık olsun 3 puanı kaptım gene ahahaha sırbistanmış ben sırbistanı kezman ile tarih yaptım yemişim krasiç'i alayı tospa işte gördük maçta ne olduklarını bunlardan birisini transfer etmek büyük hata olur gerçekten.

extraloob demiş ki:
ahahha dünya kupası üstadı oldum resmen gana fark yapar demiştim 1 yaptı neyse sağlık olsun 3 puanı kaptım gene ahahaha sırbistanmış ben sırbistanı kezman ile tarih yaptım yemişim krasiç'i alayı tospa işte gördük maçta ne olduklarını bunlardan birisini transfer etmek büyük hata olur gerçekten.
Fener krasici alsaydı 2 gün önce ne derdin çok merak ediyorum bro :P :lol:

Hem bu oyuncular hep böyle değil ki çoğu kendini kanıtlamış oyuncular. Bugün sadece kara bulutlar vardı üzerlerinde diye düşünüyorum.

offf of jovanovic hakkında tam dün messinin oynayışından bile iyi nerdeyse falan diye konuşuyorduk oyunda çıkardı o pantesıctı onu almadı gitti en iyi adamı aldı :mrgreen:
Sırbistanın brezilya gibi kadrosu var neredeyse ganaya yenildi yazıklar olsun... daral:

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt