13 Nisan 2010

Sabahın köründe bitkin ve huzursuzum günlük bey. Umarım günüm de böyle geçmez. Bugün 1 hafta aradan sonra ilk kez okula gidicem, inşallah güzel şeyler olur. :P

Journalist

Aileden
Günaydın sevgili günlük...30 günlük heyet raporu almama rağmen bugün erken kalktım.herşeyden önce güzel bir gün geçirmeyi diliyorum ayrıca böyle güzel bir bölüm açtıkları için emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.bir ara aklımda vardı yönetime döndüğümde sitede günlük bölümü açtıracağım diyordum,ama bu bölüm benim düşündüğümden daha güzel olacak gibi duruyor.fikir sahibi ve emeği geçen herkese teşekkür ediyorum tekrardan :muck: :beer: ,seninle bundan sonra sabah akşam beraber olmaya seni unutmamaya gayret göstereceğim.Bakalım bugün hayat bize ne oyunlar oynayacak,akşam yanına tekrar uğrayacağım bekle beni Sevgili Günlük... :kalp:

Takımı
Galatasaray
13 Nisan 2010 - 09,05

Günaydın günlük :) Bu sabah üzerimde ayrı bir yorgunluk ayrı bir bitkinlik var umarım okula gidince geçer :mrgreen: Şimdi gideyim sıcak çayımı içeyim sonra üzerimi değiştirip okul yolunu tutayım .

Güle güle günlük.. :kalp: :byes:

Server
Assos
Takımı
Besiktas
13 Nisan 2010 - 09,50

Sevgili günlük,

Dün gece geç yattık sabah kalkmakta problem yaşadım, valla anneme de üzülüyorum bazen, beni kaldıracak diye yıpranıyor .. Neyse işe geldik birde ne göreyim, köpeğin teki kapının oraya yakın yere uzanmış duruyor, uyuyor sandım taş attım ama kalkmadı meğer ölmüş, gittim çöpe attım :lol: Şikayet etmişler, belediye geldi çöp kutusunu arıttı .. Şimdilik öyle işte akşama kadar bakalım daha neler göreceğiz, hadi kal sağlıcakla :muck:

Mojito

Günaydın günlük

Bugün yine erkenden kalktım,okula gittik ne okulu kimse yok okulda :) bende geldim bi nette gezeyim dedim :)
Hayat çok zor be günlük daral: neyse uzatmadım inşallah iyi bi gün olur :) :curtain:

Bugün ayın 13ü. 13 uğursuz derler ama günümüz nasıl geçecek bakalım. Bugün geç uyandım biraz baş ve karın ağrısı var günün ilerleyen saatlerinde geçeçek diye umuyorum :P O değilde günler ne çabuk geçiyor ya daha geçen gün geldim evime ama dün dönüş biletimi aldım cumartesiye. Pff gider gitmez bi ders maratonu, sınavlar falan kim uğraşacak sin: Neyse ben kahvaltıya kaçar kendine cici davran günlük :kalp:

Günaydın gnlük ne kadar klavyem olmasa da yazıyorum.Dişimi çektirmeyi başardım.Çok mutluyum :roll: ama hala kanıyor.​

Yine zorla gittim okula, yolda uyudum belkide..Edebiyat dersinde hazırladığımız okul dergisi çıktığı haberini aldık Edebiyatçının fazla sözlü notu kullanması vaadiyse uykum açıldı. Sosyoloji sınavı olduk, binde bir olan bir olay oldu; kağıdımın ön yüzü A grubu arka tarafı B grubuydu. Çalışamamıştım kopya ile geçindik, bakalım sonuçları bekliyoruz. İnkılaptan 40 almışım tüm sınıf dökülmüş, yarın yıllık ödevler teslim edilecek 5 sayfayı nasıl ezberliyeceğim diye düşünüyorum şu anda. Yıllık ödev çalışayım biraz hadi kendinize iyi bakın eyvallah. :P makara:

EmmaW

bugün sabah okula gitmedim hastaneye gittim ordan eve gelip derslerimi çalıştım ingilizce ödevimi yaptım şimdi forumdayım aynı anda silkroad'dayım

Merhaba günlük.Güzel,mutlu,huzurlu başladım bugüne fakat;
Yarın ingilizce-sosyoloji-matematik yazılımın olması nedeniyle üzgün bir şekilde bitireceğim sanırım. daral:

Naber len günlük , 12 saat uykunun ardından sabahın köründe kalkıp okula gittim trafik sınavı vardı :lol: yine full çektik :P öğleden sonra okuldan dönüp arkadaşlara combat arms dersi verdim , ordanda fitness'a gittim , 1 saat takılıp eve döndüm . Güzel bi banyo ardından fön çekip oturdum pc'nin başına yine arkadaşlara combat dersi verdim :lol: Yarın dandik bi gün yine beni bekliyo :lol:

Hadi yol al günlük

Tüm niyetlerin, bedenleri varmışçasına görülebildi
13 Nisan 2010 salı saat 20:00 suları...

Merhaba canım hoş buldum :P
Ne gündü yahu...
8'de kalkıp pc başına geçtim. akşamdan pazartesi başlığına abim yüzünden yazamadığım için canım çok sıkkındı. Çünkü dün Şebnem Ferah'ın doğum günüydü düşün artık ne kadar koydu...
Taze forumu gezdim okudum çıktım. canım sıkıldı müge anlıyı izledim onlar bağırdıkça güldüm eğlendim ilk defa saçımı ördüm çok tospaydı ama ben sevdim kime ne... mutlu mutlu okula gittim. sınıfa girdiğimde hoca numaramı yoklama fişine yazıyordu inat etti silmedi. Yine vızır vızır konuşmama rağmen artı vermedi taktı bana taktı... Ben de dönem ödevimin özetine devam ettim.
2. derste de devam ettim. 3. derste de Din yazılısını 10 dakikada bitirip ödevime uslu uslu devam ettim.
sonra tenefüste yeni müdür yardımcısı sınıfa devamsızlık çizelgesi gönderdi sürpriz yapmışlar bana;22,5 gün özürsüz devamsızlık. gittim yanına sınıfta kaldın dedi yaklaşık 10 saniye bön bön baktım ne diyon lan sen şeklinde. Tabi tınlamadı beni yarın velin gelsin dedi.
Vay arkadaş yaa sen beni bilirsin günlük, 4 yıldır sana bugün yarım gün geç yazıldım dediğimi gördün mü? Bu yeni müdür ilk derse geç kalınca da yarım günü yiyormuş gıcık herif. mecburen bundan sonra sabaha kadar msn devrini kapatıyorum....
4. derste hoca mehmet rauf'u yazdırdı sonra özete devam ettim. son 2 derste de devam ettim ne dönem ödeviymiş sıhhh...
Haaa bak bi ara mustafaylan mesajlaştık salak salak... Furkan'a ne zaman mesaj atmaya niyetlensem telefon çekmedi şansına küssün xP
Ondan sonracığıma çıktık okuldan ayça'yla durağa gittik yeşim'in espirileri eşliğindeki 10 dakikalık beklemenin ardından minibüse bindik kaplumbağa hızıyla eve geldim daksil aldım kırtasiyeci kıro öğretmen amcadan. Sonra anahtarım yoktu Mecit amcaya açtırdım kapıyı bizim bütün mahalle sokaklara fışkırır dedikodu yapar da... (bunu günlük bilsin diye yazmadım evet, ben de bu mesajın topluma hitap ettiğini biliyorum)
sonra geldim eve babişko kapıyı açtı yemek yedik abimin evde olmamasından istifade pc başına geçtim son 15 dakikadır sana yazıyorum değerini bil hadi görüşürüz gelişmelerden seni haberdar ederim bebeğim öptüm kib bye aeo bıdı bıdı...

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
13 Nisan 2010

Exgf ile 11 yıl aradan sonra ilk defa görüştük acayip heyecanlıyım, acaba yatağa atar mıyım onu şimdiden planlar kurmaya başladım kötü değilim sex yapmayı seviyorum.

13 Nisan 2010

Bugün her zamanki gibi okula gitmek için erkenden kalktım dünden biraz rahatsızdım saati kurmadan 7,30 da kalkcağıma 6 da kalktım başım ağrıyodu bişeyler atıştırdım biraz ağrı geçti yıllık ödev den biraz kısım kalmıştı tamam ladım ve okula gittim okulda extra birşey olmamıştı bugün okuldan eve döndüm extraloob da takıldım az baktım kimseler yok uykumu tam alamamıştım 3 gibi yattım kalktığımda 8 di tv izledim ve burdayım birazdanda tv izliyerek uyuyurum.

Takımı
Galatasaray
Sevgili günlük

Her zamanki gibi sabahın köründe kalktım.Moron bir şekilde okula gittim.9 Ders hocaları çektim.Bugün 4ders geometri yaptık.Şu an her şeye tip tip bakıyorum. Şu sınav olsa da bitse. Her sene bir sınav ne zaten ya. Milli eğitim FTW (!) ^^
bye günlük

Journalist

Aileden
Baphomet demiş ki:
Günaydın sevgili günlük...30 günlük heyet raporu almama rağmen bugün erken kalktım.herşeyden önce güzel bir gün geçirmeyi diliyorum ayrıca böyle güzel bir bölüm açtıkları için emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.bir ara aklımda vardı yönetime döndüğümde sitede günlük bölümü açtıracağım diyordum,ama bu bölüm benim düşündüğümden daha güzel olacak gibi duruyor.fikir sahibi ve emeği geçen herkese teşekkür ediyorum tekrardan :muck: :beer: ,seninle bundan sonra sabah akşam beraber olmaya seni unutmamaya gayret göstereceğim.Bakalım bugün hayat bize ne oyunlar oynayacak,akşam yanına tekrar uğrayacağım bekle beni Sevgili Günlük... :kalp:
Sevgili Günlük,biraz önce açık havada spor yapmama bağlı olarak şu an çok yorgunum.parka gittiğimde iki eski sınıf arkadaşımı gördüm,almışlar yanlarına 2 paket Doritos ve bir şişe kırmızı şarap eğlenmeye gidiyorlardı ayak üstü sohbet ettik ve benide çağırdılar neyse herşey süperdi yedik,içtik,eğlendik...dönüşte ben hafiften kafam güzel spor yaptım yorulunca uzandım çimlere gökyüzünü izledim.Manisamın o güzel havasında ve yemyeşil doğa kokan parkta o kadar güzeldi ki gökyüzü tarif edilmez yaşanır bir duygu...parktan dönüşte kulaklıkla müzik dinleyerek eve geldim ve sana bu satırları yazıyorum.bugünün özetine gelecek olursak güzel bir gündü fakat bugün hayatımın aşkını göremedim her ne kadar unutmaya çalışsamda her ne kadar bir daha asla yüzüne dahi bakmayacağım desem de hergün onu görmeden rahat edemiyorum :roll: doğum günlerimizin dahi aynı olduğu en büyük aşkımı nasıl unutacağım bende bilmiyorum ama unutmalıyım,unutmam lazım...
Kendine iyi bak günlük iyi geceler tatlı rüyalar :muck:

Mike Shinoda demiş ki:
Sabahın köründe bitkin ve huzursuzum günlük bey. Umarım günüm de böyle geçmez. Bugün 1 hafta aradan sonra ilk kez okula gidicem, inşallah güzel şeyler olur. :P
Selam cano. şu 2 aydır günlerim monoton geçmiyor şükür ^^ Şu 2 ayda yaşadığım mutluluğu hayatım boyunca yaşamamıştım ben. Allah bozmasın lan dua et :buddha: Ona hediye almıştım, hayır hayır olmaz falan dedi incik boncuk bişiler sanmıştı. Ya dedim benden öyle gıro hediyeler bekleme. Sana realist bir hediye aldım dedim. Edebiyat el kitabı almıştım LYS hazırlık için, verdim işte. Öptü nese: yirim :P Bugün teamveiwer sayesinde dün benim onun bilgisayarına girdiğim gibi o da benim bilgisayara girdi. Bi ajandam vardı, ondan önce, ondan sonrası gibi tarihler not alıyordum, önemli gelişmeleri şifreleyerek not tutuyordum onları yakaladı; utandım falan. :roll: Neyse günlük gün güzel geçti hamdolsun. Yarın görüşmek üzere..

20 Nisan 2010

Selam günlükçüğüm :P
Bir anda parladın sonra söndün gibi oldu ama; yazın akın edecek millet sana takma kafana :P Neyse ben sadede geleyim. ^^

Bugün güzel bir gündü. Tarih sınavı yarına ertelendi :lol: Lanet olsun şu 2.dünya savaşı ile israil tarihine... Marshall plânıymış, truman doktriniymiş yok monreo doktriniymiş hep ezber yaptırıyorlar bize. :!!&%&!

Mrs. Y'yi soruyorsan bugün yürüyelim dedim hayır dedi biraz sürtüşme oldu falan ama genelde iyiydik yine. Yav nazar değmesin de sağlam adımlarla ilerliyoruz. Haa ne dicem, ben hat almaya karar verdim. Bu hafta içi avea bayiilerini gezicem, sonu 64'lü bi tane hat bulmam lazım.

Bugün hamdolsun iyi geçti, yarının da güzel bir gün olmasını diliyorum. İyi geceler günlük...

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
21 Nisan 2010

Fitness'da acayip yoruldum haftasonu bu kadar alkol-sigara-hatun yaparsan olacağı budur tabi bünye perte çıkmış resmen awwwww.

Yukarı Alt