blackeaglee8 demiş ki:
Pennywise demiş ki:
ben daha link e tıklamadım bile,aslada tıklamıcam ahahahah :mrgreen: sitedeki topic ler adi moderatorumuzun biri tarafından silinmeden öncede nerdeyse hergun boyle topicler açılıyordu ama hiçbirini izlememiştim, izlemicemde :lol:
Sana izlemiş biri olark KESİNLİKLE TAVSİYE ETMİYORUM :mrgreen: :mrgreen:
asla izlemem zaten böyle şeyleri eskiden çok çektim böyle şeyler yüzünden zaten,yazlıkta arkadaşlarla çok uğraşmıştık böyle öbür taraf,hayalet falan konularıyla,ama artık tek kelimesini bile ne dinliyorum nede düşünüyor yada konuşuyorum,böyle işler insan psikolojisini cidden bozuyor,geceleri uyuyamıyordum,yazlıkta olduğumuz için geceleri sabaha kadar oturuyorduk dolayısıyla bütün site uyumuş oluyordu eve yanlız giderken nasıl 3.5 atıyordum bi görseniz :lol: eğer korku dan hoşlanmıyorsanız böyle şeylere vakit harcamayın,benim arkadaşlarım vardı anlatma ulan desen bile anlatıyordu hayvan herifler bizde elimiz mahkum dinliyorduk,ben çok çektim siz çekmeyin.

StarkDrache

Bilgiliyim
Pennywise demiş ki:
blackeaglee8 demiş ki:
Pennywise demiş ki:
ben daha link e tıklamadım bile,aslada tıklamıcam ahahahah :mrgreen: sitedeki topic ler adi moderatorumuzun biri tarafından silinmeden öncede nerdeyse hergun boyle topicler açılıyordu ama hiçbirini izlememiştim, izlemicemde :lol:
Sana izlemiş biri olark KESİNLİKLE TAVSİYE ETMİYORUM :mrgreen: :mrgreen:
asla izlemem zaten böyle şeyleri eskiden çok çektim böyle şeyler yüzünden zaten,yazlıkta arkadaşlarla çok uğraşmıştık böyle öbür taraf,hayalet falan konularıyla,ama artık tek kelimesini bile ne dinliyorum nede düşünüyor yada konuşuyorum,böyle işler insan psikolojisini cidden bozuyor,geceleri uyuyamıyordum,yazlıkta olduğumuz için geceleri sabaha kadar oturuyorduk dolayısıyla bütün site uyumuş oluyordu eve yanlız giderken nasıl 3.5 atıyordum bi görseniz :lol: eğer korku dan hoşlanmıyorsanız böyle şeylere vakit harcamayın,benim arkadaşlarım vardı anlatma ulan desen bile anlatıyordu hayvan herifler bizde elimiz mahkum dinliyorduk,ben çok çektim siz çekmeyin.
Bnm arklar daha garip bana gazı verip mezarlıkta 15dk yanlış dolaşamazsn flan dediler :)
bende almısm gazı 15dk çıt çıkarmadan dua ede ede dolaştım Wink

AMa hayatımda ilk defa bugn korktm

işin kötü tarafı benim kız arkadaşım böyle şeyleri izlemekten,okumaktan vs hoşlanıyor,nezaman yeni bişey duysa öğrense bana geliyor(cvp hep aynı tabiki) bazı insanlar böyle,ben şahsen kız arkadaşımın okadar şey bilmesine rağmen(giyotin.net in hastası) daha bikere bile bi hikayeden gerçek anlamda korktugunu görmedim sanki izledikten yada okuduktan bikaç saniye unutuyormuş gibi,halbuki onun bildiği,gördüğü şeylerin yarısını bile ben görsem yada duysam kesin aklımı kaçırırdım,dediğim gibi yürek ve mantık meselesi

StarkDrache

Bilgiliyim
öyle piskopatlar var yha
ama arkadaş ortamında gaza gelip 15dk mezarlkta kalmak :mrgreen:
ortam karanlık. sadece kuş ve böcek sesleri ve ölüler Idea

blackeaglee8 demiş ki:
öyle piskopatlar var yha
ama arkadaş ortamında gaza gelip 15dk mezarlkta kalmak :mrgreen:
ortam karanlık. sadece kuş ve böcek sesleri ve ölüler Idea
neyse kapatalım bu konuyu en iyisi hafiften tırsmaya başladım ben gene hikayeler kafamda canlanıyor :mrgreen:

size lügor cücüü gibisiniz haa..
sanki bu olaylar gerçekmiş gibi.. :lol:
walla ben tıkladım linke de sayfa goruntulenemıo dedii
gece bi daha denicem :lol:

StarkDrache

Bilgiliyim
emreblt demiş ki:
size lügor cücüü gibisiniz haa..
sanki bu olaylar gerçekmiş gibi.. :lol:
walla ben tıkladım linke de sayfa goruntulenemıo dedii
gece bi daha denicem :lol:
hehe gereksiz cesaret ^^
gece o geç saatlerde benm başıma gelen 2 olay ( Arkadaşların oyunana gelme :mrgreen: )
snn başına gelirse görrsn =)

Pennywise demiş ki:
işin kötü tarafı benim kız arkadaşım böyle şeyleri izlemekten,okumaktan vs hoşlanıyor,nezaman yeni bişey duysa öğrense bana geliyor(cvp hep aynı tabiki) bazı insanlar böyle,ben şahsen kız arkadaşımın okadar şey bilmesine rağmen(giyotin.net in hastası) daha bikere bile bi hikayeden gerçek anlamda korktugunu görmedim sanki izledikten yada okuduktan bikaç saniye unutuyormuş gibi,halbuki onun bildiği,gördüğü şeylerin yarısını bile ben görsem yada duysam kesin aklımı kaçırırdım,dediğim gibi yürek ve mantık meselesi
-----------------------------------------------------------------------------------------
KArdeş, bu sitelerde onun için.Bunu kız arkadaşına da bir güzel anlat.Onlar şiddeti normal hale getiriyor.Yani insan şiddete karşı duyarsızlaşıyor.Yanında adam kesseler tınmıyorlar.Bence bunlar hiç te yabana atılır şeyler değil...

akşam olunca aklına gelir sonra bide rüyana girer kan ter içinde kalırsın valla yüzüne bile yıkayamassın korkudan gidemessin

konu çooooooook eski ama hatırlatmakta fayda var arkadaşlar giyotin.net e sakın ama sakın girmeyin bi kafa kesme videosu var anlatamam tam 2-5 saat kustum yahu sakın girmeyin dediğim videouyu merak bile etmeyin harbiden boyle igrenç bir şey yok yahu... hala günde bin 2bin kişi giriyor siteye sonra bi ton psikolojik problemlerle başa cıkmak zorunda kalırsınız..

Yukarı Alt