Ronaldinho çıldırmış olmalı
Fenerbahçe'den yıllık 6.5 milyon Euro istedi, üstüne üstlük, “Sponsor gelirlerimde düşüş olursa onu da sizden alırım” dedi. Sambacı'nın çılgınca taleplerine yönetimin yanıtı kısa ve netti...

Sarı-Lacivertliler’in transfer etmek istediği bombalardan biri olan Ronaldinho’dan, kabul edilemez isteklerde bulunduğu gerekçesiyle şimdilik vazgeçildi. Yıllık 6,5 milyon Euro talep eden yıldız futbolcu, ardından da “Türkiye’ye geldiğimden ötürü sponsorlarımdan elde ettiğim gelirlerde yaşanabilecek olası düşüşleri de karşılama garantisi isterim” şartını koyunca ipler koptu. Bonservis bedeli 20 milyon Euro olan ve 2008’den beri Milan’da oynayan 30 yaşındaki futbolcunun sponsorları Nike, Nutrilite, Konica ve Pepsi... Kulübünden yıllık 7.5 milyon Euro alan Sambacı, sponsorlarından ise toplamda senelik 12.5 milyon Euro kazanıyor.

Milan’da yıldızı yeniden parladı

Vasat geçen günlerin sonunda Barcelona’dan ayrılıp Milan’a gelen ve burada kendisini bulan yıldız futbolcu, 65 karşılaşmada rakip fileleri 20 kez havalandırdı. 2010 Dünya Kupası’nda, teknik direktör Dunga’nın kadroya almadığı tecrübeli futbolcu, geçen sezon Milan’la çıktığı 43 mücadelede 15 gol ve 16 asistle oynadı. Üst üste FIFA’da ‘Yılın En İyi Futbolcusu Ödülü’nü 2004 ve 2005 yıllarında kazanan yıldızın sözleşmesi 2011 yılı Mayıs ayında sona eriyor.

Forma satışlarında patlama olurdu

Sarı-Lacivertli yönetim, Ronaldinho’ya vereceği paranın önemli bir bölümünü forma satışından karşılamayı düşünüyordu. Ancak yıldız futbolcunun çılgın istekleri nedeniyle bu transfer girişimini şimdilik askıya almak zorunda kaldı.​

CaptainAizen

Öğreniyorum
İstekleri çok normal adam hem milanda oynayıp hem daha fazla para kazanırken sponsorlarını kaybederek niye fenerbahçeye gelsin.Ama gelirse şüphesiz balkanlara gelen en iyi oyuncu olur :D

hmzsnmz demiş ki:
Adam geleceğini düşünüyor isteyecek tabi hoş verilir aslında formadan çıkar zaten :P

Çok ciddiyim, gelsin formasını ben bile alırım.

Hatta şimdi Quaresma'nın formasını da alacağım. ^^

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Ronaldinho TR'ye gelecek varya TR'yi ben yıkarım önce havaalanına giderim sizler için EXL Bayrağını onun boynuna takarım of offf düşünemiyorum bile yaaa :buddha:

Absence

Şimdi şöyle bir durum var aziz daha önce bu açıklamayı yaptı 20m bonservis 3 senelik imzalasan 20m de maaşı primleri v.s hiç saymayalım sponsorlardan kaybedeceği vs. 5m olsa 40-50 ye bu adam bize ağır gelir

Yukarı Alt