@KatilBamya

Ben Calınan Charımı Geri Almama Rağmen Kötü Konuma Düştüm Hırsız Konumuna .. Şimdi Ben Global Atsam Mı İyi Atmasam Mı Bizim Gibiler Ne Olacak ...

Bence RollBack Yapılmamalı ..

SeaLPower demiş ki:
@KatilBamya

Ben Calınan Charımı Geri Almama Rağmen Kötü Konuma Düştüm Hırsız Konumuna .. Şimdi Ben Global Atsam Mı İyi Atmasam Mı Bizim Gibiler Ne Olacak ...

Bence RollBack Yapılmamalı ..
çalınan charımı bende geri almak istiyorum yardımcı olur musun ?

KatilBamya demiş ki:
Ben çalınan çarımı alıyorum diyorsun benimde çalınan çarım vardı ama almadım çünkü çalan herif başkasına satmış o adamın günahı ne gitsem alsam çalan adamın değil o garibanın çarını çalacağım anladınmı ?
Kardeş Almadan Önce Char Calıntımı Diye İnsan Araştırır ..

'u Önemli olan dostluktur denilen yerde...
SeaLPower demiş ki:
KatilBamya demiş ki:
Ben çalınan çarımı alıyorum diyorsun benimde çalınan çarım vardı ama almadım çünkü çalan herif başkasına satmış o adamın günahı ne gitsem alsam çalan adamın değil o garibanın çarını çalacağım anladınmı ?
Kardeş Almadan Önce Char Calıntımı Diye İnsan Araştırır ..
Neyini araştırıyorsun çok bilindik ve tanıdık bir çarın yoksa nerden anlayacaksın söylermisin ?

YAVUZ16 demiş ki:
JOYMAX 1hafta önceden mail koruma ıle ilgili bir açıklama yaptı fakat mail koruma yapılmayan hesaplara böyle birsey olacagını açıklamadı.. Bence suankı durum joymax ın acizliğidir.. ve kesinlikle oyunu Rollback edecekler..
Yeni çar açarken üyelik anlaşmasını okursan alım satım yapamayacağın açıkça belirtiliyor. Yani çarının gizli cevabını başkasının bilmesi tamamen senin sorumluluğunda. Joymax kimsenin char satışı yaptığını hesap etmek durumda değil.

Mılletın charları nasıl durduk yere calınıor ben onu anlamadım :S

Nedir bu 2gündür çektiğimiz,üstelik hiçbir açıklamada yapmıyorlar çok pişkinler.

Yukarı Alt