EmmaW

bekleyelim görelim yarın sabaha herşey belli olur umarım

bu arada ;
RecaiKocaman

Bekleyip Görelim ....!!
half a minute ago via web
Reply Retweet

RecaiKocaman
Klose konusunda oynayamaz yazmıştım bu konuda yanlış yazmışım ..
half a minute ago via web

hmzsnmz demiş ki:
[[Gökay]] demiş ki:
Robinho
transferini Beşiktaş Kulübünün ceza yememesi için tüm siteler
yalanlıyor çünkü borsaya bildirilmedi...O yüzden yalanlıyorlar eğer
yalanlanmaz ise Beşiktaş kulübü yüklü miktarda para cezası alacaktır...!
Robinho'nun gelmeyeceği yönünde ki haberlerin nedeni budur.Robinho
Beşiktaş'ta !
:roll:
Sonuna kadar bu yorumun bende arkasındayım daha bugün yazdım söledim borsa yüzünden diye :thumbsup:

Recai Kocaman Robinho konusunda kendisinden çok emin... Başkan büyük ihtimal Robinhoyu almaya gitti.

Bazı söylentilere göre Manchester City ile Al Jazeera Kulüplerinin sahibi aynı kişiymiş. Delgado Al Jazeeraya gitti. Robinhoda bize geliyor inşallah. :starving:

Redline demiş ki:
Recai Kocaman Robinho konusunda kendisinden çok emin... Başkan büyük ihtimal Robinhoyu almaya gitti.

Bazı söylentilere göre Manchester City ile Al Jazeera Kulüplerinin sahibi aynı kişiymiş. Delgado Al Jazeeraya gitti. Robinhoda bize geliyor inşallah. :starving:
Evet al jazeera ile aynı ^^

Robinhodan vazgeçildi haberleri üzerine...

Recai Kocaman;

Selamlar Saygılar

Çıkan haberleri takip ediyordum hemen bir kaç soru sorayım abilere diye telf açtım cevabı , kim kimden vazgeçmiş öyle birşey yok bekle gör dedi peki dedim . başka birisi ile görüştüm fener devrede dedi güldü bekle dedi aylardır robi gelecek diyoruz geldi diyoruz ön sözleşme imzaladı vs diyoruz ya birileri gerçekden benimle dalga geçiyor ya bizler bütün ülke ile dalga geçiyoruz bakalım sabırla bekleyip görceğiz sonu ne olacak herşeyin hayırlısı umarım haklı çıkan bizler oluruz .. Son olarak bahsi geçen klose uefada oynayamıyor lig içinmi alacağız adamı ? millet bi tarafı ile güler abartmayın beyler.. haber yapında düzgün yapın biraz umarım yalancı çıkan biz oluruz ...

Not: Resmi sitede görene kadar hiç bir transfer haberine inanmayınız... Saygılarımla.

Dip Not: BEKLİYORUZ BAKALIM ...!!!

EmmaW

beyler tanıdığım birisi var ünlü dünyasında söz sahibi 2 gün önce beraberdik ve bana dediği robinho beşiktaşta hayırlı olsun tabi ben sordum nerden biliyorsun diye yönetim vasıtasıyla öğrenmiş
bu robinho ya gelecek ya gelecek sanırım çifte forvet alacaklar almanyadan bir tane + robinho

ps: yorumu yazarken ts attı bitane :lol:

Absence

EmmaW. demiş ki:
sizce robi + klose yi alma oranları % kaç :lol: klose gelir ama robi+kloseye beşiktaş dayanabilirmi :lol:
Son olarak bahsi geçen klose uefada oynayamıyor lig içinmi alacağız adamı ? :coffee:

Yukarı Alt