A

Anonymous

Guest
şöyle söyleyeyim rev6 salı günleri bakımdan hemen sonra kesilen uniqleri göremez nedeni rev6nın karekteri servere daha girmemiştir

örnek: 110 lvl karekteri olan birisin itemleri rev6 dan görünür o kişi itemlerinden birisi değiştirsin hotana 1 ay gitmesin o kişinin itemi hala üstünde görünür
hotana bir kere gitsin gelsin hotanın ortasında açıktan bir mesaj yazsın hemen rev6 nın sitesinde güncelini görürsünüz

rev6 karekterleri bir nevi sbot kullanıyor sbotun other players bölümünden etrafınızdaki kişilerin itemlerini + larına varana kadar nasıl sbot biliyorsa aynı sistemle rev6 karekterleride bilmektedir sadece bir tuşa bsamaları yeterlidir

rev6 sitesinde virus varmı?: hiç rastlamadım ama olmaz die birşey yok

char soyulmaları birileri hatırlarsa her serverde bir adam vardı her serverde nicki benzerdi örn: Gaiaokok-saturnokok-aegeokok-gaia_R-saturn_R-Aege_R gibi bu hackerde sadece xp işletim sistemi kullanan kişilerşi kolayca soyabiliyordu windows7 imdadımıza yetişti xp nin 100 lerce açık portundan birnden girip silkroad klasörü içerisindeki dump dosyasını rahatlıkla alıp salı günleri charınıza girip soyuyor sadece itemleri ve parayı alıyor elixirlere dokunmuyor her soyulan karekterde aynı kordinatlarda cıkıyordu bunun tek sebebide korumasız acık portları olan güncel olmayan xp işletim sistemleriydi

eğer rev6 char soyabilseydi şimdiye kadar milyon dolarlık adam olurlardı serverlerde okadar 110 lvl immortalty setl adam varki rev6 kullanan şaşarsınız

Yukarı Alt