bakın hala umut ediyorsunuz escro açılsa diye halbuki normal silkroad artık boş bide escro sunworld gibi oyunlar her 5 yılda bir kere kesin kapanıyor ve çarlar gidiyor siz cebinizden kısıp escro oynamayı bir kar sanıyosunuz ama boşa ^^

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
BaBa_FiRaRdA demiş ki:
bakın hala umut ediyorsunuz escro açılsa diye halbuki normal silkroad artık boş bide escro sunworld gibi oyunlar her 5 yılda bir kere kesin kapanıyor ve çarlar gidiyor siz cebinizden kısıp escro oynamayı bir kar sanıyosunuz ama boşa ^^

helal olsun güzelim ne güzel yorumlamışsın ama bir nokta var martta isro full çekecek :mrgreen: :twisted:

İyi olmuş kapanmış , Ecsro oynayan zevksizler ne anlıyordu oyundan bilmiyordum. PvP yapılmıyor , skillere geç basıyor , sürekli sw kapanıyor..

EmmaW

Senius demiş ki:
İyi olmuş kapanmış , Ecsro oynayan zevksizler ne anlıyordu oyundan bilmiyordum. PvP yapılmıyor , skillere geç basıyor , sürekli sw kapanıyor..
yinede azda olsa vip serverda zevk vardı yahu :lol: neyse bakalım martta yeni server gelsin isroya heyecan başlasın artık kimsede privatelerde takılmasın görüyoruz serverların halini :)

Ya Bu inanmayanlara sözüm siz kendinizi private serverlarla kandırmaya çalışın gelicek umuduylada yaşayın Ecsro gelir fakat başka isim başka site ile sonra joymax gene dava açar ayrıca bu dava 1 senelik bir dava olması gerek çünkü ecsro ya başladığımda bir arkadaşım joymax dan yapılan açıklamayı görmüş izinsiz olarak açıldığı yazıyormuş joymax ında buna dava açacağını kendilerinede uyarı verdiklerini yazmış(Kapanması için) uyarıyı dikkate almayıncada hukuki işlem başlamış tahminen ecsro açıldıktan bir süre sonra uyarının geldiği öğrenildi bu uyarı çoktan beri ocean ın aklındaymış şuan ne olucağı belli değil çünkü tazminat davası açılmış..

SToRMx demiş ki:
Trezeguet demiş ki:
Geçmiş olsun.Elde kalan tek charımda gitti iyimi :P
daha yeni almısdın cari tadına varamadan gitti :byes: :byes: :byes:
Boşver emre ya zaten az damage indiriyordu. :P Bu arada ecsro zevksiz bir server değildi.Bence gayet iyi idi.Seviyeli oyuncuları sahipti.Taki şu acc alımları tekrar açılıncaya kadar. :twisted:
Küçük bir not;Zevkin tartışması olmaz. :twisted:

Senius demiş ki:
Boş konusma Ecsro'nun eski halini bilmiyorsun son dönemlerde böyle oldu İsrodan bin kat daha iyi benim gözümde Euro saçmalıgı yok orada yok warrior bufları yok şöyle böyle ecsro daha iyidi İsrodan lakin kapandı iyide oldu her güzel şey gibi buda bitti tek kötü yanı yaş seviyesinin git gide düşmüş olmasıdır.Dip not gold botlarla oynamak pekte zevkli değil bence :)

EmmaW. demiş ki:
pacaveli demiş ki:
joymax adam akıllı iş yapsın o zaman adam akılllı iş yapsa kim private ye rağbet eder ki..
jm kötü işmi yapıyor ki? adamlar çatır çatır updatelerini getiriyor sadece salı günleri birkaç saatliğine kapanıyor sonra full time oyundasın yeni getirdiği sistem ilede serverlar boş dolsa bile ertesi updatede yine boşalıyor..
gold botları sonra hiçbi aktivitesi olmayan çarları oyuna sokup serverleri doldurupda millete yıllardır zorlana premium aldıran kim? onuda geç premiumda bile hayır yok biton online oyun oynadım silkroaddaki pre gibi bi pre görmedim dengeyi böle altüst eden pre başka bir oyunda yok.

valla 2senedir privatelardaydım mhtc ile başladım ecsro sjsro swsro die gitti swsroda son buldu heralde private serverlara 1lira bile vermiş değilim memnunumda charlarını kaybeden arkadaşlara geçmiş olsun

beyler bitmedi bu sadece db takımının forma yazdıgı bişey kendi görüşleri herşey oceane bağlı inanmayın herşeye

Yukarı Alt