Char gitti ama arkadaş edindim ben orada.Rahmi,Ogün vs vs.Yani Ecsro oynadığıma pişmanda sayılmam açıkçası. :oldie:

Şimdiye kadar oynadığıma ve verdiğim paralara pişman olmadığım tek oyun.
Ayrıca yapılmış resmi bir açıklama yok kapandığına dair.

Açıklamalar sro-db adlı sitenin forumunda sadece forum admini olan kişiler tarafından yapılmış açıklamalar.
ECSRO Yönetiminden değil açıklama yapanlar. RESMİ açıklama gelmediğine göre hala hiçbirşey bitmedi.

*.* kimin ne dedigi belli degil biri diyor acılcık biri diyor kapandıı ama birsürü site gezdim %85 acılcak diyon inş hm bu yok gm konuşanlar varmış hahah sizkimsiniki gm server nedeni kapatıgını . sadece joymax savunu kişilr yazı kafasına görr. [_C*_]

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
bu saatten sonra açılsa ve orada oynamaya devam etsen ne olacak ki 3-5 gün sonra gene kapanır, isro gibisi yok ki misler gibi sorunsuz işte bunun sorunlu modelinde neden tırmalıyorsunuz.

extraloob demiş ki:
bu saatten sonra açılsa ve orada oynamaya devam etsen ne olacak ki 3-5 gün sonra gene kapanır, isro gibisi yok ki misler gibi sorunsuz işte bunun sorunlu modelinde neden tırmalıyorsunuz.
haklısın.bende ecsronun kurbanlarından biriyim.şimdi normaline geçtim biraz daha zorda alıştık işte.Benden avsiye private bırakın eninde sonunda kapancak hepsi.

EliteTurk

Aileden
extraloob demiş ki:
:nod: Nedendir bende hiç ısınmamıştım isro dan başkasını oynamamıştım fakat mahalleden olsun başka arkadaşlarım olsun hep charları b.k yoluna gitti eyer oynicaksanız İsro oynayın derim.. :wink1:

LegendMaster demiş ki:
extraloob demiş ki:
:nod: Nedendir bende hiç ısınmamıştım isro dan başkasını oynamamıştım fakat mahalleden olsun başka arkadaşlarım olsun hep charları b.k yoluna gitti eyer oynicaksanız İsro oynayın derim.. :wink1:

+1 :headbang: Hem Boyle Meselelerde Kafan Agrımaz :coffee:

arkadaşım bi tarafınızdan uydurmayın ocean hiçbir şekilde dosyaları çalmadı kanıtınız olmadığı şeyler hakkında saçma sapan yorumlar yapmayın ecsro 3 sene önce 1 ay kapandı ve tekrar açıldı yine açılacaktır ecsroyada dava açanlar işallah hak ettiğini bulurlar birgün onların başına da böyle bir şey gelirse ne olduğunu anlarlar

ayrıca ecsro çok resmi bir siteydi kapanacak olsa şimdiye kadar 100 kere kapanırdı botsmall ecsro nun türkiye sponsoru gibi bişey resmi olduğu oradan belli sahte olan bir şeyi internete sürmek o kadar kolay bir şey değil

+iSRO oynamak için baya paranın olması lasım ^^
hernese biz kasardık annem babam izin verse harcarımda izin yok :S
gizli gizli artikin napaak
zaten su okullar bitsin yazın 100 lv veya daha ustu char alcam ^^

SubZeroCeko demiş ki:
+iSRO oynamak için baya paranın olması lasım ^^
hernese biz kasardık annem babam izin verse harcarımda izin yok :S
gizli gizli artikin napaak
zaten su okullar bitsin yazın 100 lv veya daha ustu char alcam ^^
Kasması zor gelıyorsa soyle 100 lvl sp li bir char al kendıne dursun arada pvp felan takılırsın :thumbsup:

Takımı
Besiktas
Fembriada 100 lvl nüker 4Death ve 50bil gold param gitti geçmiş olsun :P

tüh beee!! publicde 2 tane 91 lv fembria da 1 100 lv vip de 91 lv charlar gitti daral: daral:

Charım pek iyi değildi ama bi yönden ii oldu oynıcak bişi kalmadı bana göre... Oda Real hayata yönelmeyi sağlıyor bnm bakış açım ama bzm haytalar yeni serverlara hücum ederek bu düşüncemi BOOM yapıyorlar :D:D:D

Yukarı Alt