Resimlerde geliyor hemen tabiki ^^

- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.

Şimdilik bukadar daha birşeyler yaptıkca paylaşırım ^^ Harika bi oyun ve herkesede ayrıca tavsiye ederim. Gelmek isteyenler pm den ulaşsın yada msn den :) Herkese Keyifli Forumlar...

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
yanlışşş.. Doğrusu 'RecLast In Blade And Soul' :P
bu arada oyun vindictusa benziyo resimlerden gördüğüm kadarıyla.pb sarmadımı ? :D

[ Bu mesaj MobileDevice ile atildi ] mobile

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Nerden indiriyosun oyun kapalıki :D Pm at nasıl oynucanı anlatırım.

Baş harfleri büyük yazma huyu var ondan :P Vindictus a benziyor efek ve fiziksek olarak fakat bu dungeon değil silkroad gibi büyük maplı ve harika bir oyun tavsiye ederim :wink1:

PB Yi bırakmadık ama 7/24 de onu oynucak değiliz arada başka oyunlarda takılıyoruz ben tek oyunu 7/24 oynayamam ne yazıkki :)

Arkadaşlar oyun orginal değil. Privatedir fakat bugların büyük bi çoğunluğu düzeltilmiş. En azından uçuşu olsa yaparım diye bekliyordum ben ama çoğu şeyi düzeltilmiş halde ve gayet güzel bence :) Herkese beklerim. Nasıl üye olucak diye soran arkadaşlar var. Aşağıda linki vericem buraya girip register diyorsunuz. Ardıdan dowload diyorsunuz sizi bi foruma yönlendiriyor orda zaten resimli anlatım ve videolu anlatım var anlarsınız rahatca.Gelenler bana msn den ulaşsın beraber takılalım ^^ Herkese keyifli oyunlar. İşte Link ;

http://bns.atomixro.com/

Yukarı Alt