Herkese selamlar,Ben rapidshareden bir şey indireceğim zaman download yaparken tahminen 10 saniye indiriyor 5 saniye donma oluyor bunun sebebi nedendir?.Donma olunca modemin ethernet ışığıda normale dönüyor(Yanıp sönmüyor).Ve bir kaç saniye sonra yeniden başlıyor ve yine donuyor.Firefox da bayağı hızlı indiriyor ama donma yapıyor.Opera da 50 60 kb ile indiriyor ama ondada donma yapıyor.İnternet Explorer ilede denedim operadaki gibi 50 60 ile indiriyor ve yine donma yapıyor.Ama Firefox atdım kafadan 5 saniye donma yapıyorsa opera,İnternet explorer 2-3 saniye donma yapıyor ama onlardada download hızı düşük olduğu için yine aynı hesaba geliyor.Bunun sebebi nedir?.3-4 gün öncede rapidshareden program indirdim firefox da donma yapıyordu operada yapmıyordu rahat rahat indirmistim ama şimdi hepsinde donma yapıyor.Donma derken indirme hızı donuyor indirmiş olduğu mb donuyor kalan saniyesi donuyor.Bunu sadece Rapidshare de yapmaya basladı anlamadım gitti.Çözümünü bilen birileri varsa yardım ederlerse çok güzel olacak :? :detective:

furious demiş ki:
free kullanıcı olduğun için hızını kesmek için yapıyolar
Ama dediğim gibi bir kaç gün önceki download ımda operadan problem olmadan inmişti.Ayriyetten eskiden böyle bir problem olmuyordu yeni bir sistememi geçdi Rapidshare? :think:

Yogun Oldugu Zaman Degil RapidShare Free Kullanıcılara Premium Aldırmaık İçin Hızını Bloke Ediyor O Yüzden Normal Zaten Free Kullanıcı İsen Slot Sisteminede Takılıyorsun O Yüzden Premium Şart Oldu :)

RiodeJaneiro

Öğretiyorum
Agilla demiş ki:
Yogun Oldugu Zaman Degil RapidShare Free Kullanıcılara Premium Aldırmaık İçin Hızını Bloke Ediyor O Yüzden Normal Zaten Free Kullanıcı İsen Slot Sisteminede Takılıyorsun O Yüzden Premium Şart Oldu :)
arkadasın dediği gibi premium şart fakat Download Acceleration Plus( DAP ) programını kullanırsan download hızın biraz daha artaracaktır.

Yukarı Alt