Bu program sayesinde herhangi bir Oyun yada Programa arkaplanda seçtiğiniz zaman aralığı ile istediğiniz tuşu gönderebileceksiniz. Aynı zamanda gizleme kapatma, ismini değiştirme, dokunulmaz yapma, kapatma vb. bir çok özelliğide içinde barındırıyor

Özellikler:

- Record sırasında kullanılan fare ve klavye tuşlarını dosya olarak kaydedip, yeniden oynatılmasını sağlar böylece kendi macro'nuzu oluşturabilir, kaç defa çalışacağını ayarlayabilirsiniz.
- Seçtiğiniz programın arkaplanda istediğiniz tuşa basma istediğin zaman aralığında tekrarlı bir şekilde basma
- Seçtiğiniz programın arkaplanda istediğiniz yere istediğin zaman aralığında tekrarlı bir şekilde tıklaması
- MMORPG oyunlar için Buff basma (buff basarken ne kadar süre bekliyeceğini ayarlama)
- Özel karakterli tuşları yolluyabilme f1={f1} enter={enter} tab:{tab} gibi... (Show Hotkeys)
- Seçili Uygulamanın İsmini Değiştirme (Set Title)
- Seçili Uygulamayı saklama(Hide), gösterme(Show), küçültme(Minimize), büyütme(Maximize)
- Seçili Uygulamayı dokunulmaz yapma. (Freeze)
- Seçili Uygulamanın Ön Planda kalmasını sağlama. (Stay On Top)
- Seçili Uygulamayı Kapatma. (Destroy)

Kullanım:

- Macro oluşturmak için macro bölümünden Record'a tıklayıp dosya olarak kaydedin, kaç kere tekrar ediceğini Macro Repeats bölümünden ayarlayıp Play butonunu kullanarak başlatabilirsiniz. Load butonunu kullanarak daha önce yaratığınız macroları açabilirsiniz.

- Simple Presser sadece aktif olan uygulamaya tuş gönderir. Arka planda göndermeyen uygulamalara kullanabilirsiniz.

- Adv ProPress yazan text kutucuklarına göndericeğiniz Tuşu yazıyorsunuz. Ne kadar zamanda bir göndericeğini Time bölümüne millisaniye yada saniye olarak giriyorsunuz. Performanslı çalışması için 100 ms'den düşük kullanmamaya çalışın 5000ms üstü durumlar saniye kullanırsanız daha iyi verim alırsınız.

-AFK BOT; ilk olarak oyun için uygun olan süreyi girin. Örneğin; 5 dakika da bir afk kalındığında oyundan atıyorsa süreyi 250 saniye olarak ayarlayabilirsiniz her 250 saniyede bir belirlediğiniz yerlere hareket edip oyundan atılmanızı engelleyecektir. Click Delay ise oyunun aktif olma süresi, yavaş bilgisayarlar için süreyi 1,2 saniye daha uzatabilirsiniz.

- CTRL, ENTER, TAB vb. özel karakterleri yazabilmek için "Show Hotkeys" butonunu kullanın.

- FindCode Adv press'in çalışmadığı durumlarda kullanamınız gereken ayrtıntılı kod bulma programıdır. Çalışmama sebebi ProPresser direk programa kod yollar 2. bir text kutusunu yada form'u görmez. Örneğin metin belgesindeki yada MSN'deki text kutucuğu. Eğer programda bir kaç kutu var yada halen çalışmıyor ise Find Code'un solundaki 1 rakamını değiştirerek 2,3,4,5 yazarak doğru bulana kadar deneyin.

- FCode'da ise aim'i sürüklediğiniz koordinat yerine findcode ile göstermis olduğunuz bölümün koordinatını bulmak zorundasınız

- CTRL + ALT + S tuşunu kullarak çalışan makroyu durdurabilirsiniz. CTRL + ALT + D tuşu ilede seçilen makroyu başlatabilirsiniz.

- Gerekli ayarları yaptıktan sonra Start(F7) tuşuna basmanız yeterli. Durdurmak için STOP(F8) kullanın.

Youtube:

https://www.virustotal.com/tr/file/f2f2 ... 375166411/

Güncel sürümü indir:

https://yadi.sk/d/VKhX0gRmdAnKB

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Tam olarak ne işe yarıyor hiçbişey anlamadım ? :D ve kurulumu nasıl bunun ?

Bu mesaj genco15 rumuzlu uyeden alinti yapildi
genco15 demiş ki:
Tam olarak ne işe yarıyor hiçbişey anlamadım ? :D ve kurulumu nasıl bunun ?
Direk yüklüyorsun otomatik tuş basma programları ile aynı mantık çalışıyor. Tek farkı basıcağın tuşu ve basma zaman aralığını kendin ayarlıyorsun ve sadece seçili olan pencereye tuşu gönderiyor.

Mesela 1. text box'sa 123456 tuşlarına basmasını istiyorsun 250 millisaniye'de bir bassın diyorsun 123456 yazıp 250Ms ayarlıyorsun
Atıyorum f2 123'de sahip olduğun bufflar bu buflarıda 300 saniye'de bir basıcak o kutucuğua 123{f2} yazıyorsun zamanıda 300 second ayarlıyıp buff tuşuna basıyorsun buff kutusunu aktif ediyorsun. Normal bir tuş basma programı gibi fakat basıcağın tuşları ve zamanı kendin ayarlıyorsun dostum ve
her oyun yada programda kullanabiliyorsun.

İstersen sro_client ismini değiştirebilirsin, ister arka planda çalışmasını sağlayabilirsin. İstersende beklemeden seçili programı sonlandırabilirsin dostum artık yaratıcılı sana kalmış.
WTS...... {ENTER} yaz kutucuğa 2 saniyeyi seç, 2 saniyede bir oyun içinde flood yapabilirsin. Burdaki bütün programların yapacağı işi tek programda yapıyorsun olay bu...

Kurumuna gelirsek sadece indirip açman yeterli herhangi ek birşey yapmanıza gerek yok.

Kullanım hakkında bir video: http://www.youtube.com/watch?v=27E-PNHk0dU

Temiz gözüküyor, paylaşım için teşekkür ederiz.

/Sabit.

[ Mesaj mobilden gonderildi iPad ] mobile

Bu mesaj Collapse rumuzlu uyeden alinti yapildi
Collapse demiş ki:

/Sabit.

Sağol hocam konu baya karıştı üzerinde düzenleme yaptım. Şimdi sabit konu olmaya uygun oldu :roll:
Genel bir program yaptım sadece tanıtıma ihtiyacım olduğu için paylaştım silkroad oynamıyorum çoğu program gibi char soyma vb. amaç gütmüyorum program temizdir güvenebilirsiniz.

Bu mesaj rds123 rumuzlu uyeden alinti yapildi
rds123 demiş ki:
Bu mesaj Collapse rumuzlu uyeden alinti yapildi
Collapse demiş ki:

/Sabit.

Sağol hocam konu baya karıştı üzerinde düzenleme yaptım. Şimdi sabit konu olmaya uygun oldu :roll:
Genel bir program yaptım sadece tanıtıma ihtiyacım olduğu için paylaştım silkroad oynamıyorum çoğu program gibi char soyma vb. amaç gütmüyorum program temizdir güvenebilirsiniz.
:beer:

beyler çaliştiramiyorum mesela ben char tusa bassin ama ben film izleyeyim istiyorum ama olmuyor yardım

Eline sağlık da arkadaşında dedigi gibi hackshield tarafından farkediliyor.

Yukarı Alt