Forumda verilen media.pk ları değiştirdiğimizde canavarların ismi herşey ingilizce oluyo ama görevler ingilizce olmuyo bu konuda yardımcı olursa birisi herkesin faydasına olcağını düşünüyorum ilerki levellerde görevler önemi artıcak ve görevler bize büyük sorunlar yaratıcak bilen varsa paylaşırsa tüm forum adına teşekkür ederiz Shocked

serverden kaynaklanan bişi o sen ne kadar denersen dene onu ing yapman cok zor ztn quest
yapmaya gerek yokki exp manyaq qibi zatin

quest yapma bence git yeşillere tek atarsın yada çif atarsın çok seri kasarsan çok pis exp geliyor headbang2ft9 extraokk

karde 70 levlden sonra yine az gelmeye başlıo kardeş o yüzden dedim bide bu serwera avrupa charlar kale savaşları falan eklencekmi acaba :)

numberone17 demiş ki:
karde 70 levlden sonra yine az gelmeye başlıo kardeş o yüzden dedim bide bu serwera avrupa charlar kale savaşları falan eklencekmi acaba :)
Kim 70 lwl olduda gelen exp i soyledi ? 64 lwl e 40 k exp geliyor. 70 lwl e Niya Guard lardan garanti bi 50 k Razz

Beijo

Bilgiliyim
hep böyle 70 lvl skilleriyle oynamıcaz herhalde yakında gelir eu karakterler fln... Confused

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Kim Uğraşacak 70 Tane Görevi Media Pk2ye Eklemekle...

%50 ihtimalle bu oyun böyle kalcak avrupa yada kale savaşı filan gelmeyecek geri kala %50 ihtimal ise server kapanacak :)

Bu arada ben daha yaratık ve item isimlerini ingilizce yapamadım siz nasıl yaptınız? Hangi media.pk2 yi indirdiniz? :lol:

Yukarı Alt