Wayyyy süper.
Buram buram tecrübe kokuyor.
Birkaç maddeyi ilk defa öğrendim ve çok mantıklı.
Gerisini zaten bende öyle yapıyordum.
Emeğine sağlık.

Bendende bir tavsiye, kesinlikle gece basın.. Bu şekilde hiç yakmadan 5 tane +7 bir tane +8 bir tane +9 bir tanede +10 bow bastım..

Alın bir tavsiye daha :P Donwhang West kapıdan çıkın, sag tarafta çadırlar var. Birinin altına girin ve SBot ile (mümkünse) +yı orda basın.

o kadar zor değil aslında +7 basmak ben arka arka ya +6 ya kadar basdım sora onu bi kenara bırakıp gittim bi tane daha aldım yine +6 basdım sora birini elime aldım lucky basdım ama immortal yokdu basdım silah puff oldu sora ikinciyi aldım elime immortal basdım sora +7 :)

ama arka arkaya 1 2 3 4 5 6 yapmadığım günleri özlüyorum ahh pre plus ahhhh:D:D

Envy_16 demiş ki:
o kadar zor değil aslında +7 basmak ben arka arka ya +6 ya kadar basdım sora onu bi kenara bırakıp gittim bi tane daha aldım yine +6 basdım sora birini elime aldım lucky basdım ama immortal yokdu basdım silah puff oldu sora ikinciyi aldım elime immortal basdım sora +7 :)

1 2 3 4 5 6 7 yaptığım da oluyor ancak bu server saati ile ilgili senle benle değil

EliteTurk

Aileden
[GM]Polgara demiş ki:
Envy_16 demiş ki:

1 2 3 4 5 6 7 yaptığım da oluyor ancak bu server saati ile ilgili senle benle değil
Hayırlı olsun Pol yeni 98 +7 Blade'n ona stat blue bas alayına go :D

şu server saati olayını biraz açsak hangi aralarda basıyosun + yı :curtain:

Yukarı Alt