Chyrso demiş ki:
asturab demiş ki:
beyler benım rutbem onbası oldu.yanlız bendekı sılahlar dandık kolay yıkmıyor.daha ıyı lerı var 1 7 gun felan ve puan yetısmıyor nasıl halledebılırım.bide elımdekı sılahı satabılırmıyım ?
görev kartları alarak seviye hızlı atlarsın yüksek seviyelerde seviye atladıgında çok puan gelir
işte o nasıl oluyor bılmıyorum

asturab demiş ki:
Chyrso demiş ki:
asturab demiş ki:
beyler benım rutbem onbası oldu.yanlız bendekı sılahlar dandık kolay yıkmıyor.daha ıyı lerı var 1 7 gun felan ve puan yetısmıyor nasıl halledebılırım.bide elımdekı sılahı satabılırmıyım ?
görev kartları alarak seviye hızlı atlarsın yüksek seviyelerde seviye atladıgında çok puan gelir
işte o nasıl oluyor bılmıyorum
Profilden gir kart bölümünü göreceksin. :thumbsup:

arkadaslar bıraz önce ınternet baglantım kesıldı ve oda baskanıyken dc oldum.sımdı netım geldı ve tekrar gırmek ıstedım.sıfremı yazdım hesabınızın kullan ımı kısıtlandırılmıstır dıye uyarı verıyor.onlıne destekten yararlanın dıyor.acaba kapatıldımı hesabım

asturab demiş ki:
arkadaslar bıraz önce ınternet baglantım kesıldı ve oda baskanıyken dc oldum.sımdı netım geldı ve tekrar gırmek ıstedım.sıfremı yazdım hesabınızın kullan ımı kısıtlandırılmıstır dıye uyarı verıyor.onlıne destekten yararlanın dıyor.acaba kapatıldımı hesabım
MSN'i veya PW'yi yanlış yazıyorsun

Advance

"PB Türkiye'de güncelleme günü! Bugün saat 10:40'ta sunucularımız kapanacak, yarın aynı saatte Tam Sürüm Point Blank heyecanı ile tekrar aktif olacaktır! "
Tam sürüme geçiliyor :)

Server
Assos
Takımı
Besiktas
Advance demiş ki:
"PB Türkiye'de güncelleme günü! Bugün saat 10:40'ta sunucularımız kapanacak, yarın aynı saatte Tam Sürüm Point Blank heyecanı ile tekrar aktif olacaktır! "
Tam sürüme geçiliyor :)
Haberim vardı zaten yarından itibaren tam sürümle oynamaya başlıyoruzzz :starving:

Tam sürüme sanırım yarın geçiliyormuş bu bağlamda bi sorum olacak.Oyunu şimdi indirirsem yarın tam sürüme geçildiğinde yeni versiyon mu çıkacak yoksa bununla devam edebilecekmiyiz? Ona göre başlama zamanım belli olacak. :P

Takımı
Galatasaray
speed hack yaptırmayın bana alırım hepinizi aşağıya makara:

Server
Assos
Takımı
Besiktas
Oyun BETA 'dan çıkınca kabul ediyorum pert olmuştu ama şuanda gerçekten zevk veriyor. Başına oturup canın sıkılmadan 5-6 saat oynayabiliyorsun. Tavsiyem şuandan itibaren denemeye değer en azından ..

Yukarı Alt