Bu programı indiriniz.

Download
DownLoad for PS1
Download

Download
Download for PS2
Download

Playstation Oyunların Bu Program İçinde Açabilirsiniz

- Resim Silinmiş.

Playstation oyunları pc de oynama
Yukarıda verdiğim epsxe emulatorunu indiriyoruz.Epsxe.exe dosyasını çalıştırıp ayarlardan video ya giriyoruz.

- Resim Silinmiş.

Açılan yeni pencerede yine ayarlara tıklıyoruz karşımıza aşağıdaki gibi bir pencere açılıyor.Nice seçeneğini seçip ok diyoruz.

- Resim Silinmiş.

Programın ana menüsüne dönüp bu sefer ayarlardan cdRom u seçiyoruz.Açılan pencereden cdRom unuzu göstermeniz gerekir genellikle E:/ sürücüsüdür.

- Resim Silinmiş.

Tamam diyerek tekrar emulatorun ana menüsüne dönüyoruz.
Ayarlara girip bios a tıklıyoruz ve gözat seçeneğinden scph1001 bios umuzu gösterip aç diyoruz.Tamam diyerek ana menüye dönüyoruz.

- Resim Silinmiş.

Emulator ayarlarını tamamladık.Oyunumuzu cdrom a takıp Dosya/cdrom yürüt dediğimiz zaman oyunumuz açılacaktır iyi eğlenceler.

- Resim Silinmiş.

Oyunu full ekran oynamak isterseniz ana menüden ayarlar/video/açılan pencerede tekrar ayarlar dedikten sonra sol üst köşede bulunan full screen e tıklayıp ok demeniz yeterli.

Saygılarımızla...​

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Bu program playstation 1 emulatorudur. Acayip sorun yaşarsınız ama sonuçta oyunlar çalışmış olur.

PS2 için de emülator var ama ömrünüzün 10 senesini kaybetmek istemiyorsanız tavsiye etmem.

yaw ben god of war oynamak istiorm..acaba guzelce kaliteli oynamak icin yuksek ozellikte bi bilgisayara mı ıhtıyac war ?
yoksa amd 3000 yeterli olur mu ?

God Of War ın sistem gereksinimleri:(minimum)
P4 1.7Ghz
512mb Ram
128Nvidia G 5 Serisi ve üstü (SLI Destekliyse süper olur)

Sana uyar mı bilemem.

JasonWalker demiş ki:
Bu program playstation 1 emulatorudur. Acayip sorun yaşarsınız ama sonuçta oyunlar çalışmış olur.

PS2 için de emülator var ama ömrünüzün 10 senesini kaybetmek istemiyorsanız tavsiye etmem.
Evet arkadaş God Of War ı istemiş yaklaşık 1.5 gunu alıyor eli yuzu duzgun bir pcde.

arklar o ozellikler bana cok rahat uyar ama iste kaliteli bi sekilde mi oynarım yoksa tırt mı olur ?

PS2 Emulator tam anlamıyla çalışmıyor. Tam kalite olarak çalıştırdığı oyunlar belli sayıda bi tanesi Final Fantasy IV. Bütün oyunları oynayamassınız. 2 gb ram 1 gb ekran kartı 2.0 işlemciyle Dragon Ball Z Budokai Tenkaichi yi oynayamadım. Halbuki bu sistemle God Of War 3 ü bile oynar.

Poker Face

Bilgiliyim
ben indirdim senin görüntündeki lerden farklı ve de olmuo nice fln yok

Yukarı Alt