Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
A

Anonymous

Guest
Unlu oyuncularıyla buyuk beğeni toplayan ''karayip korsanları'' serisinin pekde kaliteli olmayan online oyunu...Oyunu hiç oynamadım lakin eglencelidir die dusunuyorum.Resim yokk
uyelik için ;
https://apps.pirates.go.com/pirates/v3/index?pageId=manageAccount

dosya ;
http://rapidshare.com/files/119394209/PotC-setup.exe.html

Bana ait yorum ;

==)Ben tam bir wow hayranıyım wow oynayanlar bilir grafikleri bu oyunu grafikleride aynı!!!
Oyun o kdr geniş boyutlu deil açıldıgında 280 mb bişi oluo.Ayrıca aylık 9.99 usd $ ödemezsen v.i.p account alamıyosun o olmayınca çoğu skillden , oyun vb içerikten , ve bir yerden sonra lv
atlamaktan bile mahrumsun :).Ancak 9.99 usd $ ödedin mi işler degişiyo aynen wowda ki gibi
zuper içerikler war kagıt oynuyon fln.Oyunun bir özelligide bzn karakteri normall mmo-rpg'ler gibi kont. ediyosun bzn gorevler oluyo gemiyle kayıkla gidiyosun bombalıyosun fln filan.İndirin zevk için oynayın beğenirseniz vip account alın derim.Graf. fln zuper deil ama oyun çok zevk verio!!!Birşey daa ekliyeyim görevleri jack sparrow'dan will turner'dan elizabeth'den alıyosunuz.İndirin deneyin beğenirseniz 10 dolar werin vip uye olun 1-2 yıla kalmaz wow kdr olur die dusunuyorum :)

Arkadaşlar oynayan ya da başlayacak olan warsa buraa yazarsa ii olur hem kalabalık olursa bu oyunla ilgili bi bölümde açılabilir belki foruma...

A

Anonymous

Guest
:) çok kucuk boyutlu bişi ayrıca umarım exl yonetimi bunu reklam olarak algılamaz...

Valla ağustos 1 de indiricem denicem yeni oyunlara açığm sho online var ben knight ile silkroad ın birleşmesi msn koxp ibi sadece klavye yada sadece ouse ile oynanabiliyor GM die bişi yok

Ben bu oyunu oynayalı çok oldu, berbat bi oyun hiçbişekilde hareket yeteneğin yok 3 eklem aynı anda oynamıyor sadece 2 eklem oynuyor ve çok basite indirilmiş bunu oynayana kadar voyage century yada pirates of the burning sea oynamanızı tavsiye ederim.

A

Anonymous

Guest
wow 'da ki goruntu kalitesi+fiziksel hareketler+silah vb neredeyse aynı.Ayrıca Sro'daki gibi adamını sadece yürütebilme ve koşturabilme yeteneği yerine karakterini yüzdürebilme,zıplatalma vb yetenekler de war.Ayrıca gemi(düşmanla savaştıkça şekli değişiyor)&kargo kayığıda kullanabiliyorsunuz.Aşırı biçimde önerdiğim bir oyun deil lakin oynayıp deneseniz sizin yararınıza olur.

1 şeyi anlayamadım önce grafikler wow gibi güzel demişsin. Aşağılarda da grafikler çok iyi değil demişsin.

A

Anonymous

Guest
Mc_W0LF demiş ki:
1 şeyi anlayamadım önce grafikler wow gibi güzel demişsin. Aşağılarda da grafikler çok iyi değil demişsin.

Dogru düzgün okusaydın ''grafikler wow gibi guzel '' değil ''grafikler wowla aynı''dedigimi gorurdun arkadaşım.Wow'un grafiklerde kotu oldugundan boyle bir benzetme yaptım ztn...

A

Anonymous

Guest
screamadle demiş ki:
Ben bu oyunu oynayalı çok oldu, berbat bi oyun hiçbişekilde hareket yeteneğin yok 3 eklem aynı anda oynamıyor sadece 2 eklem oynuyor ve çok basite indirilmiş bunu oynayana kadar voyage century yada pirates of the burning sea oynamanızı tavsiye ederim.
Admin olmana ragmen hala atabiliyosun!!!
İlk olarak zplama , koşma , uçma dahi var hareketlerin arasında.Yani sro'daki gibi yerinde durmuyo adam.2. olarak 5 şehirde donmuyo iş 10'larca ada var gidilmemiş olanlar bile yani biilip bilmeden atmayalım...

sayo demiş ki:
screamadle demiş ki:
Admin olmana ragmen hala atabiliyosun!!!
İlk olarak zplama , koşma , uçma dahi var hareketlerin arasında.Yani sro'daki gibi yerinde durmuyo adam.2. olarak 5 şehirde donmuyo iş 10'larca ada var gidilmemiş olanlar bile yani biilip bilmeden atmayalım...
Sana sadece gülüyorum, bu kadar zevksiz, bu kadar kiminle nasıl konuşacağını bilmeyen, bu kadar kendini savunmaktan aciz, bu kadar kendini savunmaya çalışırken karşındakinin kim olduğuna bakmaksızın çamur atan biri olduğun için sadece gülünecek durumdasın... Bu sitede topicini gördüğün her oyunu oynadım, ayrıca görmediğin ve göremeyeceğin oyunlarıda oynadım bu konuşma ile yaşın anca 12-13 derim ve hiç oyun görmemişsin henüz manasına gelir... Bu kadar berbat bir oyuna ilgi çekici bir mmo daha diyorsan lütfen bi daha sevdiğin oyunları bizimle paylaşma derim :wink1:

Merak ettimde mesajının tamamını okudum, bilip bilmeden atmayalım ne demek sen kiminle konuştuğunu sanıyorsun. Bu yazıyı yazdığın kişi bi admin, user dahi olsa yaptığın terbiyesizlik olarak nitelendirilir ki bu terbiyesizliğin devamını getirirsen aramızda yerin olmadığını tastiklersin. Aklını başına topla bir daha kiminle nasıl konuştuğuna dikkat et

belirsizzzzz

Aileden
Hacım bu kadar iyi niyetli olma bu adam sitede olmayı haketmiyor.

1-Kiminle konuştuguna dikkat etmeliydin.
2-Bu sitede oyunlar üzerinde en geniş bilgiye sahip olan kişi screamadle'dir.

Çokmu iyi niyetli davrandım acaba diye düşünüyordum, yazdığın mesajın ardından banlamayıp ona cevap vererek yanlış bişey yaptığımın farkına vardım... Ama her yanlışın geçte olsa bir telafisi vardır

Bu adamın tek sorunu oyun ile ilgili açklayıcı bilgi vermemesidir. daha doğrusu bu zamana kadar verdiği hiçbir oyunda bilgi ss vb oyun ile ilgili bilgi vermedi belkide kendiside oynamadığı içindir.oynamadığ oyun hakkında bu kadar bilgiye nasıl sahip ??

Bu dediğinde mantıklı, ben bu oyunu oynayıp berbat bi oyun diye nitelendirirken onun ss dahi koymadan harika oyun aynı WoW öyle zıplıyorsun böyle uçuyorsun arada şahin bile oluyorsun gibilerden konuşması oynamamış olduğu anlamınada gelebilir =)

screamadle demiş ki:
Bu dediğinde mantıklı, ben bu oyunu oynayıp berbat bi oyun diye nitelendirirken onun ss dahi koymadan harika oyun aynı WoW öyle zıplıyorsun böyle uçuyorsun arada şahin bile oluyorsun gibilerden konuşması oynamamış olduğu anlamınada gelebilir =)
Size soyledigim sözler için bir ö.m atarak ozur diledim lakin hala anlamadıgınız bişi war ltfen ben ''oyun wow gibi süper fln dememişim ki yafhs :( '' bnm soyledigim sizin dediginiz gibi fiziksel hareketlerde kısıtlama olmadıgıdır!!!Ltfen size atıyosunuz diyerek hata yaptım(sinirlidim kupon yattı) Lakin anlamıyosunuz ne dmk istedigimi...

Dj TuRşU demiş ki:
Bu adamın tek sorunu oyun ile ilgili açklayıcı bilgi vermemesidir. daha doğrusu bu zamana kadar verdiği hiçbir oyunda bilgi ss vb oyun ile ilgili bilgi vermedi belkide kendiside oynamadığı içindir.oynamadığ oyun hakkında bu kadar bilgiye nasıl sahip ??

Prdon postunu yeni gordum sen polemiq başlatmaya meraklısın bence.Verdigim oyunların çogu kendi upload'ımdır ve de bu sitede paylaşıpta oynamadıgım oyun sayısı çok az.Yani burda oyun ile ilgili açıklamayı kısa tuttugumdan az bilgiye sahip olmuyorum.Ö.m atıp bilgileri alabilirdiniz ya da buraya yazıp takıldıgınız yerleri sorabilirdiniz.
''Oyun bebat'', ''şunu yapamıyosun bunu yapamıyosun''demeyip bana sorsaydnız size oyunla ilgili her türlü bilgi verebilirdim...
Ayrıca paylaşımlarının yarısından fazlasında screenshot ön kapak vardır!!!

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt