extraloob demiş ki:
Redefine demiş ki:
Ben şahsen daha Pes 2011'i daha oynamadım ama Fifa 11'i oynadım.Bu zamana kadar hep PES'i tek geçiyordum.Ama Fifa 11'den sonra fikirlerim çok değişti.Şuan yorum yapamam ama Pes 2011'i denedikten sonra herşey belli olur. PC için klavye kontrolleri Pes 2010'da masaüstü ikonuna sağ tıklayıp Game Setting'den yapılıyordu yada adı herneyse. Pes 2011'de öyle olabilir.

oyun içerisinden yapılıyor ama oradan olmadı muhtemelen dediğin gibi olabilir klaveyeyi seçmeyi deneyeyim bakalım settings'ten.
Oyunun kurulu olduğu bölgede settings var ordan ayarlayabilirsin abi herşeyi Master Lig oynamanızı tercih ederim gerçekten çok iyi alışınca insan 2010 aratmıyor :)

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
doğru oradan ayarlanıyormuş işte budur yaa anında bende öğrendim çok teşekkürler 2012 gelene kadar master lig akarrrrrrrrrrrrrrrr makara: :P

extraloob demiş ki:
doğru oradan ayarlanıyormuş işte budur yaa anında bende öğrendim çok teşekkürler 2012 gelene kadar master lig akarrrrrrrrrrrrrrrr makara: :P
Bulduğunuz genç yetenekleri söleyin bizde yararlanalım:))
Ps:hangi takımla oynuyorsun abi? :mrgreen:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
HeartLess*X demiş ki:
extraloob demiş ki:
Bulduğunuz genç yetenekleri söleyin bizde yararlanalım:))
Ps:hangi takımla oynuyorsun abi? :mrgreen:

bugün başladım onda da klavye tuş dizilimini yapamadım ama ingiltere liverpool ile başlayacağım 8)

PES 2011 Cuma günü sayılı teknosalarda 200 adet var sadece 79 lira kaçırmayın derim for ps3 ben ayırtıcam alan olursa pns : Xestro kapısalım :D

Yukarı Alt