evet arkadasLar Önceqi zamanlarda Gene Koymustum carın ss'lerini ama o zamanLar eziqti :twisted: Şimdi 60 lvl Ve ortalıgı yıkıp Gecio :twisted: İşte yorumları size Bıırakıorum ssLer BunLar Sizce NasıLım :?
BU ARKADASIN RED SEADAKİ CARI AMA ARKADAKİ ONUN SUN STAFF'I Göstermek içn cekmiş
- Resim Silinmiş.
Burdan itibaren Benm char baslık yazmicam herbirine fotolara bakar yorum yazarsanız herhalde :mrgreen: Hotana Bakın 1gb ram war halen kasıo
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.

İşte BeyLer Benm carım Bu :mrgreen: Yorumlarınızı BeqLiom...HerTürlü Yorum yazabilirisiniz... :thumbsup:

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
çhoq qsL char xD ama ßi$i dikkatimi cheqdi 64-67 arası heraLde yaTırDıqın aDamLar sana vuRmuoR qeneLLiqLé.. ßide vuruRLARkén yaTrmayı DéNé.. xD

Titus Pullo demiş ki:
Bende persidaydım. Bir sürü charım vardı^^

SRO_HACKTEAM
RebelTurk
Fujiyo
__TEHLiKE__
blocker

Bunlar hep ilk 80'ler. Eskilerdenim yani. Tanırmısın bilmiyorum^^

Wayy Bea abi eskiLerin KraLı Hea TEHLKİKE :mrgreen: bizim mahallede herkes tanıodu seni xD oyundan Bnm char DirtyNigga idi :mrgreen: onu sattım bunu kasıorum sende galiba sroyu Bırakmıssın :mrgreen: cvp yazarsan sevinrm birde mesajla msn yollarsan xD

RebelTurk Benim bir charımı calmıstı o senmisin bilmem ama cok sövmüştüm :mrgreen: ama sen öLe şey yapmassın sanırım tanıdıgım kadarıyLa

Rebelturku satalı aylar oldu ya. Zaten o ilk charlarımdandı. Sattığım kişi afedersin epey şerefsiz biri çıkmış. Şimdi serverda kimse sevmiyo. O charı bedavaya verse almam geri. Charın Namını yalan etmiş.

Dogrudur abi Harbidende öLe idi :mrgreen: caldıgı carda 50k sp kasmıstım gitti ama TurkLider Kastım O cardanda Bahsettm gLoballerle :( oLsun TurkLider war sefiom bu iqne turklideri :mrgreen:

The_LegenD demiş ki:
çhoq qsL char xD ama ßi$i dikkatimi cheqdi 64-67 arası heraLde yaTırDıqın aDamLar sana vuRmuoR qeneLLiqLé.. ßide vuruRLARkén yaTrmayı DéNé.. xD
adamLarla pvp yapıoz adam GO dio ben hemen sprint assault yapıom bası dönüo yada ileri lkayııyo sonra 40 skilini vuruorum teke gidior...

Yukarı Alt