hmmokbay demiş ki:
xFactoria demiş ki:
biz 2 secenekten yanayiz cok bekleyen keser felsefesi :P
Yapamadık demiyorsunuzda çok keser felsefe hehehe her neyse kardeşim skill point 40-50x felan olsun sp farm çok uzun iş yav
xFactoria'nin Yapamicagi Birşey Yoktur Server Şubatta Sorunsuz Açılacağından Emin oL :thumbsup: Bu Arada Sp Rate : 25x

EmmaW.

hehehe aksam aksam guldurdun beni sagolasin.

Anlattiklarina gelince

Perfect Point (PP) media editor aramamizin sebeplerinden biride bu
Serverin Real listini degisecegiz cunku degismezsek joymaxla aramizda problem olablir bunun icin silk yerine perfect point(PP)

Ve silk itemlerinden bazilarinin aciklamalarini degisecegiz bunu databaseden yapabiliyorsan pm at 8)

EmmaW

xFactoria demiş ki:
EmmaW.

hehehe aksam aksam guldurdun beni sagolasin.

Anlattiklarina gelince

Perfect Point (PP) media editor aramamizin sebeplerinden biride bu
Serverin Real listini degisecegiz cunku degismezsek joymaxla aramizda problem olablir bunun icin silk yerine perfect point(PP)

Ve silk itemlerinden bazilarinin aciklamalarini degisecegiz bunu databaseden yapabiliyorsan pm at 8)
ben ne anlamışım sen ne atlatmışsın tamam anladım olayı zszc ninki gibi tabikide media.pk2 den oluyor şuan kullandığınız media.pk2 yi biryere upload edip pm den atarmısın bana ?

Takımı
Fenerbahce
Hacım şuana kadar gördüğüm işini en iyi şekilde yapan takımsınız helal olsun ne olursa olsun şubatta bizimle olun elbet yardım yapılır.Helal olsun ne diyeyim :wink1: :muck:

orhanow demiş ki:
Hacım şuana kadar gördüğüm işini en iyi şekilde yapan takımsınız helal olsun ne olursa olsun şubatta bizimle olun elbet yardım yapılır.Helal olsun ne diyeyim :wink1: :muck:
Saol Şuana Kadar Duyduğum En İyi Yorumlardan Biriydi :)

EmmaW.

Tesekkurler Aslinda soyle dusunduk ksro ile ayni gidicez fakat clientimiz felan tamamen farkli olucak yani kendi clientimizi yaraticaz onun icin ilk donemin bitmesini bekliyorum subati sabirsizlikla bekliyorum^^

B7B

rank8
DarqStern demiş ki:
hmmokbay demiş ki:
xFactoria demiş ki:
biz 2 secenekten yanayiz cok bekleyen keser felsefesi :P
Yapamadık demiyorsunuzda çok keser felsefe hehehe her neyse kardeşim skill point 40-50x felan olsun sp farm çok uzun iş yav
xFactoria'nin Yapamicagi Birşey Yoktur Server Şubatta Sorunsuz Açılacağından Emin oL :thumbsup: Bu Arada Sp Rate : 25x
Sp rate 30x olsun daha makbul olur çok da yormayayım sizi her isteğimi söyledim vallahi :mrgreen:

hmmokbay demiş ki:
Sp rate 30x olsun daha makbul olur çok da yormayayım sizi her isteğimi söyledim vallahi :mrgreen:

Düşünebiliriz Belki Ama Aslinda Sp Rate İçin x30 Biraz Fazla x25 Uygun Gördük Çünkü x30 Olursa Herkes Çok Kolay Farm Yapar :) xFactoria 'da Benimle Aynı Fikirde

B7B

rank8
DarqStern demiş ki:
hmmokbay demiş ki:

Düşünebiliriz Belki Ama Aslinda Sp Rate İçin x30 Biraz Fazla x25 Uygun Gördük Çünkü x30 Olursa Herkes Çok Kolay Farm Yapar :) xFactoria 'da Benimle Aynı Fikirde
İşte bende çok rahat farm yapalım diye söylüyorum :mrgreen:
O zaman extraloobdan olanlara girişte şöyle ufak bi sp hediyesi verseniz çok güzel olur hani :mrgreen:

hmmokbay demiş ki:
O zaman extraloobdan olanlara girişte şöyle ufak bi sp hediyesi verseniz çok güzel olur hani :mrgreen:
Onu Ozaman xFactoria'ya Söyle Ama Kabul Etceğini Sanmıyorum Çünkü x30 Sp Rate için Çok Fazla :)

hmmokbay demiş ki:
DarqStern demiş ki:
hmmokbay demiş ki:

boyle birsey yapabiliriz extralooba ozel olarak ama;

sp rate 30 olmasi imkansiz hatta 20 bile yapmayi dusunuyorum oyun kolay olursa anlami olmaz level olarak zaten 80 lvl olarak basliycaz isrodaki zevkli alicaksiniz.Eger farm yapmak cok kolay olursa oyunun anlami kalmaz herkes hemen full farm olup pvp unique gibi olaylara gelir boylede oyunun anlami kalmaz bi kisim kasarken kasmayanlar pvp yapicak ve kasanlar max lvl ve max skill olunca pvp unique ye gelicek ve o zamanda skilleri levelleri dusuk olanlardan daha ustun olucak

mantikli degilmi ?Biraz cumleler karisik olmus olabilir sabahtan beri party & gap uzerinde ugrasiyorum

B7B

rank8
Vay anladım kardeşim muhteşem olur bence öyle çok iyi anladım ama level 70 ile başlayalım 3 güne fullfarm 70 olup sp kasarız. Sonra 80-90-100 11dg itemler varsa 110-120 öyle gider :mrgreen:

hmmokbay demiş ki:
Vay anladım kardeşim muhteşem olur bence öyle çok iyi anladım ama level 70 ile başlayalım 3 güne fullfarm 70 olup sp kasarız. Sonra 80-90-100 11dg itemler varsa 110-120 öyle gider :mrgreen:
11 dgr ye kadar hersey hazir amacimiz herkesin eglenmesi sunuda bilin subatta ufak tefek sorunlar olsa bilene bu serveri acicaz open beta olarak ve buglari yavas yavas sizinle beraber duzeltecegiz

B7B

rank8
xFactoria demiş ki:
hmmokbay demiş ki:
11 dgr ye kadar hersey hazir amacimiz herkesin eglenmesi sunuda bilin subatta ufak tefek sorunlar olsa bilene bu serveri acicaz open beta olarak ve buglari yavas yavas sizinle beraber duzeltecegiz
iSRO gibi etkinlikler olcak mı ? :mrgreen:
Belli saatlerde event felan yapcak mısınız :mrgreen:
Heycan yaptım şimdi he :twisted:

B7B

rank8
xFactoria demiş ki:
hergun cok seveceginiz eventler olucak bundanda %483536847653455423 emin olabilirsiniz oyundan cikmak istemiyceksiniz.

(Boyle dedim ama okulu ekmeyin he )
hehe napar eder okulumdan sonraya yaptırım o eventi :mrgreen:
artık bize kıyak geçersin asdf :twisted:

EmmaW

bro çok önemli bir sorununuz var bütceniz varmı bilmiyorum ama örnek olarak 2k kişilik serverın fiyatı 20-40k$ arası karşılayabilecekmisiniz ? (örn olarak: swsro gm i serverlara 50-60k$ veriyor yıllık kazandığı para 750k$)

Yukarı Alt