Poker Face

Bilgiliyim

Advanced Sysrem Care

Download
http://rapidshare.com/files/359415967/asc-setup.rar.html
Download

Rar Paster:www.extraloob.com

Cleaner

Download
http://rapidshare.com/files/358972466/Cleaner.rar.html
Download

Rar Paster:www.extraloob.com

Bunu bilmeyen yoktur herhalde.Bilgisayarı temizleme aracıdır.Çok güzel bir programdır tavsiye ederim.

Gelelim manuel ayarlara:
1-Win 7 de görsel efektler gerçekten hoş ama performansı ile ters orantılı.Başlat Bilgisayarım->Sağ tık->Özellikler->Gelişmiş Sistem Ayarları->Gelişmiş Tabı->Performans->Ayarlar->En iyi performans için ayarla TIK
Sonra isteyen Tema yı geri getirebilir.
- Resim Silinmiş.

2-Bilgisayarım Yerel Disklerden birine saü tık->Özellikler->En altta Bu sürücüdeki dosyaların .... yanındaki tiki kaldırıyoruz. Sonra gelen ekranda tamamı tıklıcaz.
- Resim Silinmiş.

3-Denetim masası->Programlar Ve Özellikleri->Windows Özelliklerini aç veya kapat->Windows Search Tik Kaldır
Uzaktan Değişiklikeri Sıkıştırma Tik Kaldır
Tablet Pc Tik Kaldır
- Resim Silinmiş.

4-Denetim masası->Bildirim Alanı Simgeleri->Alttaki yere tik atalım

5-Denetim masası->Tarih ve Saat->Internet Saati->Ayarları değiştir->Tiki kaldır
- Resim Silinmiş.

6-Başlat->Arama kutusuna msconfig->Gereksiz gördüklerinizi kapatın

7-Başlar->Arama kutusuna disk birleştiricisi->Çıkana tıkla->Zamanlamaya tıkla ve kaldır
http://www.extraloob.net/viewtopic.php?f=27&t=37&p=51&sid=909002b47e523bf7e978dfce08f50d83#p51

8-Denetim masası->Windows Defender->Araçlar->Seçenekler->Otomatik başlat'ın yanındaki tiki kaldırın ve onaylayın.

9-Başlat->Denetim masası->Sistem->Sistem Koruması->Açık olanları kapatmak için->Açık olana tıkla->Alttan Yapılandır->Sistem Korumasını Kapat
- Resim Silinmiş.

10-Başlat->Calıstır->Gpedit.Msc->Bilgisayar Yapılandırması->Yönetim Sablonları->Ag->QoS Paket Zamanlayıcısı->Ayrılabılır Ban Genisligini Sınırla->Etkin i Tıklayın->Bant Genisligi Sınırı'nı % 0 Olarak Ayarlayın
- Resim Silinmiş.

11-Başlat->Denetim masası->Yönetimsel araçlar->Hizmetler->
Kod:
1- Akıllı kart : Akıllı kart kullanımını denetler sadece bu tür kartlar kullanılıyorsa gereklidir. Elle .

2- Akıllı kart yardımcısı : Bu bilgisayarda klasik (tak ve çalıştır olmayan) akıllı kart okuyucularının kullanılmasını sağlar.  Elle .

3- COM+ Olay Sistemi, COM+ Sistem Uygulaması : COM+ modeli ile tamamen haberleşen çok az program bulunur.  Elle .

4- Dizin Oluşturma Hizmeti : Dosya içeriklerini indeksler ve bu sayede arama işlemlerini hızlandırır. Bunun için bilgisayarın çalışmasını oldukça yavaşlatır.  Elle .

5- Evrensel Tak ve Çalıştır Aygıt Ana Makinesi : Bilgisayarın, evrensel tak ve çalıştır cihazları için ana makine olarak ayarlanmasını sağlar. Güvenlik Riski!  Elle .

6- Hata Bildirim Hizmeti : Karşılaşılan sorunları Microsoft'a gönderir. Elle .

7- Hızlı Kullanıcı Değiştirme Uyumluluğu : Bilgisayarınızı birden fazla kullanıcı ile paylaşıyorsanız ve etkin kullanıcıyı çabucak değiştirmek istiyorsanız ihtiyacınız olur. Elle .

8- IMAPI CD Yazma COM Hizmeti : Microsoft'un kendi CD yazma motoru. Eğer harici bir program kullanıyorsanız gereksizdir.  Elle .

9- İnsan Arabirim Aygıt Erişimi : Klavyedeki ve diğer cihazlardaki tanımlı hızlı erişim tuşlarının kullanılmasına izin verir. Elle .

10- Kabuk Donanım Algılaması : Sürücüdeki DVD'lerin Algılanması ile ilgilenir. Başlangıç türü ile ilgili seçim penceresini açar.  Elle .

11- Net Logon : Etki alanı içindeki bilgisayarlar için, hesapların oturum açma olaylarında doğrudan kimlik doğrulamayı destekler. Elle .

12- Netmeeting Remote Desktop Sharing : Başkalarının Netmeeting yoluyla bilgisayarınıza erişmesini sağlar. Güvenlik riski oluşturabilir.  Elle .

13- NT LM Güvenlik Desteği Sağlayıcısı : Ağ konfigürasyonlarını ve standart bilgileri toplar ve saklar.  Elle .

14- Otomatik Güncelleştirme : Windows Update sayfasındaki önemli güncellemelerin indirilmesini ve yüklenmesini etkinleştirir.  Elle .

15- Pano Defteri : Pano Defteri Görüntüleyicisi'ni bilgi depolamak ve uzaktaki diğer bilgisayarlarla paylaşmak için etkinleştirir.  Elle .

16- SSDP Bulma Hizmeti : Ev ağlarında UPnP (Evrensel Tak ve Çalıştır) cihazlarını bulma desteğini etkinleştirir. Güvenlik Riski vardır. Elle .

17- Sunucu : Klasörlerin paylaşımını destekler. Sadece ağ kullanımında mantıklıdır. Yalnızca PC'lerde  Elle .

18- Şifreleme Hizmetleri : Sertifikalarla çalışılıyorsa anlamlıdır. Ancak Windows Güncelleme sayfası için gereklidir. Elle .

19- Telefon : Programlar için Telephony API (TAPI) desteği sağlar. TAPI kullanmıyorsanız kapatmalısınız. Elle .

20- Telnet : Uzaktaki bir kullanıcının bu bilgisayarda oturum açmasına ve program çalıştırabilmesine olanak sağlar. Sadece PC'leri uzaktan kontrol etmek isteyen yöneticiler için gereklidir. Elle .

21- Temalar : XP temalarını kullanıma sunar. Sadece XP temaları kullanılıyorsa gereklidir. Elle .

22- Terminal Hizmetleri : Sadece ağ kullanımında mantıklıdır. Elle .

23- Web Client : Windows tabanlı programların internet tabanlı dosyaları oluşturmasına, erişimine ve değiştirmesine olanak sağlar. Elle .

24- Windows Saati : Ağdaki tüm istemci ve sunucularda tarih ve saat eşitlemesini sağlar. Elle .

25- Yardım ve Destek : Windows'un yardım fonksiyonunu kullanıyorsanız elle başlangıç, kullanmıyorsanız. Elle .

26- Yönlendirme ve Uzaktan Erişim : Yönlendirme hizmetlerini sunar. Çok seyrek kullanılır. Elle .
12- 2GB USB ile ready booster uygulayın.

13-Denetim masası->güç->Yüksek performans
- Resim Silinmiş.

Bunlardan sonra farkı görüceksiniz kendim de bunları uyguladım ve farkı gördüm.
Bütün bilgileri ben yazmışımdır copy yapmadan.
Sizlerler çalışmak bana gurur veriyor.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Server
Flora
Takımı
Galatasaray
illegal paylaşım yasak programların ancak resmi sitesinden trial sürümlerinin linklerini yayınlayabilirsiniz.

Poker Face

Bilgiliyim
Menu yapıları Vista ile Win7 nin hemen hemen aynı olur diye zannediyorum.

Yukarı Alt