-Resim Silinmiş.

sistem :
anakart asus a8n5x
i$lemci 3000 + amd 64 bit
ram 1 gb kingston + 512 400 mhz
ekran karti ati radeon X550/600 256*128

neyden kaynaklanaßilr ? oyunda pc %100 cali$iyor . ama 600 rami gectiqi zmn ba$liyor pc kasmaya . ya anlamadim ekran kartindan mi kaynaklaniyor :S ßi yardimci olun pls

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
_Clone_ demiş ki:
virüs taraması yaptınmı ?
olmadı bas formatı sıstemın kasıcak turden değil bence
virus taramasi yaptım taßikide . ßi$e cikmadi . ama formattan yeni geldi pc. geldiqi gun hic lag olmadi ama ikinci gun lagdan kasamiordum. :S 15 gun anca oldu formattan geleli. :S

lagla pc özelliklerinin ne alakası var Allah aşkına ya o pc kasmaz hem abartma ya şurda celeron 2.2 448 mb ram 64mb ekran kartıyla 0 lag kasarak oynuyorum ama aşırı kasmıyor grafikleri low yap yani grafikleri high yapıyosunuzda noluyo düşür low grafiklere bak bakalım kasıyomu kasmıyomu ayrıca görev yöneticisini neden açtın anlamadım eger ramı göstermek içince 200.000 bende aşagı yukarı kasarak oynuyorum senin pcnin kasması imkansız

AlperXD demiş ki:
lagla pc özelliklerinin ne alakası var Allah aşkına ya o pc kasmaz hem abartma ya şurda celeron 2.2 448 mb ram 64mb ekran kartıyla 0 lag kasarak oynuyorum ama aşırı kasmıyor grafikleri low yap yani grafikleri high yapıyosunuzda noluyo düşür low grafiklere bak bakalım kasıyomu kasmıyomu ayrıca görev yöneticisini neden açtın anlamadım eger ramı göstermek içince 200.000 bende aşagı yukarı kasarak oynuyorum senin pcnin kasması imkansız
ztn grafikler du$uk seviyede + makinanin %100 cali$tiqini gostermek icin o resmi koydum . %100 de pc kasio ben sana lag yapıo demedim ki ztn ? ole ßi $ey yazmadim ztn ßence iyi oku. pc kasio neden olduqunu ßulamiorm. deli olmamak icten deil Exclamation Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad .

al kardeşim şunu bi indir yükle;
bilgisayarın cpu sunu düşürür

Tıkla
ve bot kullanıyosan şunu kur bu da küçültüyo çok işe yarıyo Wink (o kassın sen bırak :mrgreen: );
Tıkla

sorun çıakrsa söle editleyem Exclamation

extraokk

spyland8k demiş ki:
al kardeşim şunu bi indir yükle;
bilgisayarın cpu sunu düşürür

Tıkla
ve bot kullanıyosan şunu kur bu da küçültüyo çok işe yarıyo Wink (o kassın sen bırak :mrgreen: );
Tıkla

sorun çıakrsa söle editleyem Exclamation

extraokk
ßa$ka ßi yere upload edermisn :S indiremedim :S cpu yu dü$üreni pls

ura$misin eyw saol

gelen siteden aşağıdan free ye tıklıyoruz

ve saniye sayıyor 8 saniye sonra gelen kutucuğa
" pennywise " yazıyoruz ve indiriyoruz linkler sağlam Wink

Yukarı Alt