Arkadaşlar şimdiden söyleyeyim git Axe al tarzı yorumlar görmek istemiyorum.Gerçekten kaliteli parfüm kullananlar tavsiye yaparsa sevinirim.

Aklımda 2-3 tane parfüm var ama karar vermiş değilim hala.
Givenchy Angel Demon
Gio Armani
Armani Black Code ( Armani Code ) oldu sonradan ismi
Givenchy pi var birde.
Hangisini alıyım veya önerebileceğiniz başka parfümler var mı ?
Not : Önercek arkadaşlar önerdikleri kokuların yaz kokusu mu kış kokusu mu olduğunu belirtirlerse sevinirim.

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
Pahalı parfümler kullanırdım şu zamana kadar ama kız arkadaşım al Blade dene dedi ve gittim 30TL'ye Blade'in mavi kutusundaki parfümlerinden aldım. 3 gündür kullanıyorum ve ne gariptir ki çok hoşuma gitti memnunum ve çevremdeki kadınlardan da olumlu yanıt aldım.
Hugo Boss 140 TL. O parayla 4 tane Blade alırsın ve üstüne 20TL artar :lol:

Kitty

Aaah ah nickini görünce aklıma Aşk-ı Memnu geldi şöyle ki Behlül Bihter'e bi parfüm almıştı kırmızı bi şişede üstünde de Swarovski taşlar vardı süs olarak o kadar şahane görünüyodu ki bursumu aldığım gün sipariş verdim ve aldım yani kadınlar için olanı güzelse erkekler için olanı da güzeldir herhalde marka olarak :D

Wax Whine demiş ki:
Pahalı parfümler kullanırdım şu zamana kadar ama kız arkadaşım al Blade dene dedi ve gittim 30TL'ye Blade'in mavi kutusundaki parfümlerinden aldım. 3 gündür kullanıyorum ve ne gariptir ki çok hoşuma gitti memnunum ve çevremdeki kadınlardan da olumlu yanıt aldım.
Gidip bi denerim , ama kalıcılığı nasıl?
frityus demiş ki:
Gül suyu / One millione
Evet onu denemedim ama yorumlar çok olumlu bir gidip kokusuna bakıcam onunda.

Öneri yapan diğer tüm arkadaşlara teşekkürler.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Xanthos demiş ki:
Avon Signature. odunsu erkekler için birebir,odun kokulu

adam tam bir üstad yarılıyorum bro esprilerine ahaha konudan uzaklaştırıyor beni makara: :P

Play / Millione / Diesel / Yves Lorant :kalp:

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
Givenchy demiş ki:
Wax Whine demiş ki:
Tüm gün üstünde. Ciddi çok hoşuma gitti ya hem ucuz hem fiyatına göre fazla güzel :lol: bir de Axed chocolate var o da 30TL civarında ve her ikisi de harika kokuyor fiyatları yanltmasın

extraloob demiş ki:
Xanthos demiş ki:
Avon Signature. odunsu erkekler için birebir,odun kokulu

adam tam bir üstad yarılıyorum bro esprilerine ahaha konudan uzaklaştırıyor beni makara: :P

Play / Millione / Diesel / Yves Lorant :kalp:
tipten kaybediyoruz bro. kızlar göbekli erkekleri beğenmiyolar makara: cool2: Hiç anlamıyolar, yastık gibi kullanabileceklerini bi düşünseler çok rahat edecekler eekd1 [horny21

Wax Whine demiş ki:
Givenchy demiş ki:
Wax Whine demiş ki:
Tüm gün üstünde. Ciddi çok hoşuma gitti ya hem ucuz hem fiyatına göre fazla güzel :lol: bir de Axed chocolate var o da 30TL civarında ve her ikisi de harika kokuyor fiyatları yanltmasın
Bro şimdi baktım sitesine 3 tane ayrı parfüm var.Faster , Racer ve Cooler hangisi senin kullandığın hangisini tavsiye edersin?

kullandığım parfümler

Full Speed

Ekşimsi limonsu bi kokusu var fazla beğenmiyorum

Perceive EDT

tek kelime ile muhteşem tam bir erkek kokusu tavsiye ederim

Windscape (kalın olan şişe erkek için)

bununda ekşimsi bir kokusu var hafif bi koku fena değil

GLACIER ICE EDT
hafif ve çok güzel bi kokusu var yalnız fazla kalıcı değil=)

aromadisiac erkek

kız arkadaşım almıştı =) erkeksi bi kokusu var pek fazla hoşuma gitmez şişesi çok güzel

Vee son olarak 2 senedir çok sık kullandığım parfüm sana bunu almanı tavsiye ederim 2 deodarant ve 50 yada 100cl sanırım bunu kesinlikle albirçok kız ve arkadaşlar soruyor markası ne çok güzelmiş D&P açık parfüm bilirsin markası heryerde var çok hoşuna gidicek kalıcı bir koku ve fazla ağır değil

Barzo

Xanthos demiş ki:
Avon Siganture kullanıyorum. Çok güzel ,odun gibi hissettiriyor adama kendini 8)
adam yaa nese: bayılıyorum senin şu esprilerine takibe devam neutral1

Yukarı Alt