N0F3AR

Tanınıyorum
Evet Saygı Değer Arkadaslarım...
Paralı botla oyuna login oldunuz hersey güzel ve kasmaya basladınız Sora Masaüstüne gelip oyuna girdiğiniz ele exit deyip cıkın ve görüceksinizki bot hala kasıyor.
Fakat Bazı islevlerini aksatıyor bunlarda bizim isimize yarıyor bot kredi düsemiyor sizden cünkü programı acık değil ama kasıyor Wink yalnız kücük bi sorunumuz var charınız return,teleport ve yatığında bot kasmayı bırakıyor yani auto traning gidiyor bota manuel olarak pot alırsanız ve atla gidip gelirseniz bu durumdan faydalanabilirsiniz...

Hayırlı Forumlar...

onun yerine tbot kullanmak daha pratik deilmi en azndan uraşmazsn extraokk

N0F3AR

Tanınıyorum
WooDY_BeRK demiş ki:
sende haklısın kardesim fakat crack ne kadar güvenlibilmiyorsun ama bu ondan daha güvenli olduğu kesin bu sekilde hic dc yemeden kasarsan günde sadece bi kredin gider yani oyuna her girdiğinde 1 kredin eksilecek ama dc yemessen gitmeyecek Wink

N0F3AR

Tanınıyorum
Nervous demiş ki:
dogru ama elı kapattın mı sehre dondumu oyle saf saf kalıyo hp fln almıo
cünkü auto traning gidiyor sen manual olarak atla gidip geliceksin return icersen,yatarsan ve teleport olursan bot kasmayı bırakıcaktır.

N0F3AR

Tanınıyorum
Turkkahin demiş ki:
Sen Eli Kapatana Kadar Giden Krediler Ne Olacak ?
oyuna login olup botun sifresini yaz auto traning de eli kapat sadece bir kredin gidecek arkadasım Wink

Jigsaw

Aileden
Çok güzel bir bilgi Sroahmet paylaştığın için teşekkürler süper yöntem. Pet varsa Inventory'i de full doldurduysan potla.. Bayağı gider beleş.

artık bu yöntem işlemiyo bot programcıları artık 1 dakkada bir 5 dakkada bir login ediyo botu (süreyi gösgetriyo 1 hour 15 min. 5 min. 4 min ) falan . eskide sadece teleport olunca ve yeni crediye geçerken oluyoduu ..

N0F3AR

Tanınıyorum
angela demiş ki:
artık bu yöntem işlemiyo bot programcıları artık 1 dakkada bir 5 dakkada bir login ediyo botu (süreyi gösgetriyo 1 hour 15 min. 5 min. 4 min ) falan . eskide sadece teleport olunca ve yeni crediye geçerken oluyoduu ..
Hmm Ama Bende Hala Calısıyor Bu yontem Idea

bu yöntemi bende çok kullandım ama en son 1 ay önce bi daha deneyim dedim eli kapattım en fazla 5 dk kastı ondan sonra auto training gitti ve çok fazla denedim hepsindede öyle oldu :lolmuch:

sroahmet demiş ki:
WooDY_BeRK demiş ki:
sende haklısın kardesim fakat crack ne kadar güvenlibilmiyorsun ama bu ondan daha güvenli olduğu kesin bu sekilde hic dc yemeden kasarsan günde sadece bi kredin gider yani oyuna her girdiğinde 1 kredin eksilecek ama dc yemessen gitmeyecek Wink
bencede en iyisi Tbot buna bakılırsa ama ben yinede isro paralı kullanıyorum..

casanova demiş ki:
sroahmet demiş ki:
WooDY_BeRK demiş ki:
bencede en iyisi Tbot buna bakılırsa ama ben yinede isro paralı kullanıyorum..
Paralı iSRO bot 4ever headbang2ft9

Yukarı Alt