Konu Baslıgı Degısse daha hosa olmasmı mesala oyun acıldı deılde:D Oyun Uptade oldu Page Atılıo gibi oyun cunku acılmasına 1 saat var:D kızmayın darılmayın D

herkez uptade ettiği için biraz yavaş emin olun binlerce kişi yavaş oldugu kanısındadır

bu araqda ben %10 herkes yazsın bakalım ilk kimin biticek

muratko193

Öğretiyorum
_EleCtrA_ demiş ki:
Konu Baslıgı Degısse daha hosa olmasmı mesala oyun acıldı deılde:D Oyun Uptade oldu Page Atılıo gibi oyun cunku acılmasına 1 saat var:D kızmayın darılmayın D
Arkadasım Haddim Deil Ama Page ingilizcede sayfa demek Patch Dersek Daha Dogru Olur Yanlıs Anlama Beni Sadece Bi Oneri

Darknes08 demiş ki:
herkez uptade ettiği için biraz yavaş emin olun binlerce kişi yavaş oldugu kanısındadır

bu araqda ben %10 herkes yazsın bakalım ilk kimin biticek
%85

muratko193 demiş ki:
_EleCtrA_ demiş ki:
Arkadasım Haddim Deil Ama Page ingilizcede sayfa demek Patch Dersek Daha Dogru Olur Yanlıs Anlama Beni Sadece Bi Oneri
Haklısın Hata yapıp yanlıs yazmısım bunu yanlıs anlasılacak bı tarafı yok kardesım herkes bırbırının yanlısını hatasnı duzeltır buarada benım page biteli 10 dakka oldu :lol:

ben yeni geldim 2 dakka oldu %7 sie akaşama anca dolar gibi böle giderse :lol: bakalım bu carnaval geldi ise zengin olcaz demektir :lol:

Arkadaslar Galibe cok gec acılcak hala checkde serverlar vede Hera koyulmamıs yenı gıysılerın bılgılendırmesınıde goremedım ben sayfada galiba cooook beklıycez coookkk tekrardan kapanacak hera eklenecek ve acılcak beklıoruzz beklemeye dewamm acele etmenıze gerek yok yanı pagede:d :lolmuch: extraokkSaat 11den once acılmasını beklemeyın 5 saat dedıgıne gore sıte 6da kapanmıs 11 de anca acılır oncesı kurtarnmaz pazarlık payı yoktur :lol:

Baslık Daha hos ve gusel olmus bılgılendırme yonundende ıyı oyun acıldı yazısını goruce herkes oyuna saldırmıstır bakmadan cunku D:D

Yukarı Alt