Demin aklıma geldi yataktan kalktım yazayım dedim. Konu şu:
Bildigimizgibi media pk yı editleyip otomatik canavar seçici yapılıyor. Şimdi onn yerine otomatik görev veya item secici yapılsa. silkroadda F1 F2 herhangi bi yere koyulsa, sonra bi key helper yardımıyla bu tuşlara basılsa ve bunun yanına bide trace yapmayı koysak. hem trace bozulmaz hemde item ve görev toplanmış olmaz mı.

Ben trace ve grab butonunu koydum fakat iteme yakın olmadan toplamıyo :S Otomatik seçici olursa. süpürücünün kıralı olmaz mı :D

Sevgili spycasus:

Düşündüğün ey olanaksız, neden?

Otomatik canavar seçme olayını joymax zaten kendisi koymuş pk2. nin içine. Bu yüzden onun yapılması olanaklı birşey. İçimizde ksro vs. oynayan varsa, zaten bu normal bir feature dır. Yani: Joymax aslında bize bot sağlamıştırda haberimiz yoktur.

Şimdi gelelim senin soruna:

Joymax o kadarda rahatlık sağlamamış malesef... Öyle birşeyin yapımı çok zor.

Sevgili spycasus:

Düşündüğün ey olanaksız, neden?

Otomatik canavar seçme olayını joymax zaten kendisi koymuş pk2. nin içine. Bu yüzden onun yapılması olanaklı birşey. İçimizde ksro vs. oynayan varsa, zaten bu normal bir feature dır. Yani: Joymax aslında bize bot sağlamıştırda haberimiz yoktur.

Şimdi gelelim senin soruna:

Joymax o kadarda rahatlık sağlamamış malesef... Öyle birşeyin yapımı çok zor.

Hımm şimdi mesela bot yerden alacagı itemleri sece biliyo. Mesela ag bot ta item select var. Multi cilentleslede birden çok agbot açıla bilmekte. Yani bi agbot bide sade toplama bölümü olamazmı. bi çara ag bot bi çara item select bölümü eklenemezmi. Ag bot gibi alacagı itemleri belirlesek item düşünce alsa sonra geri trace atsa bençe çok imkansız gibi de deil.

sadece item alan ve trace eden bir program düsünüyor. olabilir aslinda. weeman in botu var, onu modifiye et. item filtresi mevcut botta, begenmiyorsan gelistirmesi de bir o kadar kolay. ve de nuconnector ile calisiyor.

Yukarı Alt