- Resim Silinmiş.

OSMANİYE’nin Baş Mahallesi’nde ortaya çıkan dev örümcekler mahalle sakinleri arasında heyecan ve korku yarattı.
Baş Mahallesi 1015 sokakta yaşayan 25 yaşındaki Metin Ağmaz, evinin bahçesinde daha önce hiç görmediği iki örümceği yakalayıp kavanoza koydu. İnsana zarar verip vermediği konusunda endişe taşıdıklarını söyleyen Metin Ağmaz, “Bu örümceklerden çevremizde çok sayıda var. Zehirli olup olmadıklarını bilmiyoruz. Örümcekleri İl Sağlık Müdürlüğü’ne götürüp, yardım isteyeceğiz. Çocuklarımızı bahçeye, sokağa çıkaramaz olduk” dedi.
Örümceklerin incelenmesi için ekip isteyen mahalle halkı da, “İlaçlama yapılsın, bizi bu dev örümceklerden kurtarsınlar” diye konuştu.
İl Sağlık Müdürlüğü ile Tarım İl Müdürlüğü yetkilileri, kendilerine henüz başvuru yapılmadığını, ancak konuyu araştıracaklarını söyledi.

- Resim Silinmiş.​

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Dedemlerin evinde elim kadar örümcek görmüştüm. O günden sonra o evde kalmadım bir daha :roll: bunlarda tam geldi :mrgreen: adım atmayacağım galiba artık müstakil evlere :P

TwiLighT demiş ki:
Dedemlerin evinde elim kadar örümcek görmüştüm. O günden sonra o evde kalmadım bir daha :roll: bunlarda tam geldi :mrgreen: adım atmayacağım galiba artık müstakil evlere :P
Zaten korkulmaycak gibide değil ki insan bir tuhaf oluyor :confused1: :mrgreen:

Yukarı Alt