1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Osman Pamukoğlu,Hak ve Eşitlik Partisi

1. Torquel

Torquel Old School olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Emekli Tümgeneral Osman Pamukoğlu, bir ay içinde yeni kuracakları parti için İçişleri Bakanlığı'na müracaat edeceklerini söyledi.
    Pamukoğlu, Sinop Gazeteciler Cemiyeti'ni ziyaret ederek yeni yönetime başarılar diledi.
    Burada gazetecilerin sorularını yanıtlayan Pamukoğlu, yeni bir parti kurma hazırlığında olduklarını belirterek, partilerinin isminin Hak ve Eşitlik Partisi olacağını kaydetti.
    Hak ve eşitliğin olmadığı yerde başka hiç bir şeyden bahsedilemeyeceğini ifade eden Pamukoğlu, partinin temel misyonunun insan ve insanların huzuru ve güvenliği olduğunu vurguladı.
    ''Bir ay içinde yeni kuracağımız parti için İçişleri Bakanlığı'na müracaat edeceğiz'' diyen Pamukoğlu, parti ambleminin ise kırmızı zemin üzerinde, sarı güneşin içinden kanatları güneşin dışına taşan, özgürlüğü simgeleyen siyah Anadolu Kartalı olacağını belirtti.

Çok sevdiğim bir büyüğümdür,kitaplarını fırsat buldukça bakarım.İnşallah başarılı bir gidişatı olur

2. dR.NooB

dR.NooB Buralıyım rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    lise ögrencisi...
    Parti kurulacak haberini önceden duymuştum ve sevindim.Çok değerli bir komutanımız Osman Pamukoğlu.. "Unutulanlar Dışında Hiç Birşey Yok" adlı kitabı okursanız ne demek isteyeceğimi anlarsınız :)

3. Torquel

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Buraya sadece senin cevap yazıcağını adım gibi biliyordum :P

4. Chorus

Chorus   Admin rank8

Beğenilen Mesajlar:
    228
    Ödül Puanları:
    63
    asker ve siyaset bence hiç uygun değil başa gelirse çok karışır ortalık eylemler daha da artar kanaatindeyim.

5. BlackMarshall

BlackMarshall Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Uluslararası Lojistik-Kargo

Ama şuda var Atatürk zamanında siyasette olanların çoğunluğu askerdi.Asker olmasaydı bu devletimizin kurulması zor olanaktı diye düşünüyorum.Ama Osman Pamukoğlu siyasete atılırsa Bence güzel olur.Şuanda siyaset ortamında ben AKP den başka bi siyasetçi göremiyorum.Muhalefet yetersiz.Devletin başına gelmesi çok zor bi ihtimal diye düşünüyorum ama iyi olur böyle bi siyasetçinin parti kurması.

6. BlackMarshall

BlackMarshall Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Uluslararası Lojistik-Kargo
    Atatürkümüz borçsuz harçsız düşmansız bir ülkeyi teslim etti.Fakat şuanda Osmanlı zamanında tabiri ile kapitilasyonlar çoğalmış bulunmakta.Yani ülkemizin İMF ye olan borcu yabancı ülkelerin ülkemizde daha çok cirit atmasını sağlıyor.Ege kıyıları istanbul boğazı bodrum ve çevresi Rum ve ingilizler çoğunluk oluşturuyor.Satılan şirketlerimizde cabası..

7. Torquel

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Osman Pamukoğlu askeri kimliğiyle değil,zekasıyla,dürüstlüğüylede ön planda olan biridir.Siyasetle-Askerliğini ayrı keselere koymayı bilir.

8. RoyalFlush

RoyalFlush Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    jeofizik mühendisi
    Umarım hayırlısı olur.

9. Macro

Macro Old School olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Barmen, Grafik Tasarımcı, Web Tasarımcı, Yazar, Şa
    Karanfil kokan ülkemin, ülkemin caddelerinde
    Atatürk zamanında mecburiyetten öyleydi. Savaştan sonra her ülkede askerler siyasette olur.
    bkz. bolşevik isyanı