1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Operayla Arkanızda İz Bırakmayın

1. Chorus

Chorus   Admin rank8

Beğenilen Mesajlar:
    228
    Ödül Puanları:
    63
    Hotmail Şifreniz , Forum Şifreleriniz Ve Diğer Şifreleriniz Siz Browserınızı Açtığınızda Otomatik Girilmiş Olarak Gösterir . Bu Olay Sizi Bir Çok Zahmetten Kurtarıyor Olsada Aslında Çok Büyük Bir Güvenlik Açığı Yaratıyor .

Özellikle Web Tabanlı Oyun Oynayanların Baş Belası Cookieleri Operayla Halledebilirsiniz .
    Girdiğiniz Her Siteyi Browserlarınız Otomatikmen Kaydedecektir Lakin Siz İsterseniz Opera Her Kapatıldığında Bütün Cookielerinizi Silebilir . Arkanızda İz Bırakmadan Bütün İşlerinizi Halledip Rahatlıkla Çıkabilirsiniz .

Lafı Fazla Uzatmadan Ayarlara Geçiyorum ;

Opera Açıkken CTRL + F12 Ye Basıyoruz . Karşımıza Tercihler Diye Yeni Bir Pencere Açılacak

Bu Pencereden Gelişmiş Sekmesine Tıklıyoruz .

Sol Menüden Çerezler Bölümüne Geldikten Sonra " Opera'dan Çıkarken Çerezleri Sil " i İşaretliyoruz Ve Tamam Diyoruz.

Not : Özellikle Site Yöneticilerinin Kullanmasını Tavsiye Ediyorum Rolling Eyes

2. By_MaKaRa

By_MaKaRa Öğreniyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    saol bilgi için thx extraokk extraokk

3. drotalion

drotalion Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    opera da yanliz cok büyük aciklar vardir. Haberiniz olsun (mesela diye soracak olanlara: gecici bir baglanti ile calisan programlarinda baglanti kesildigi zaman hala online olarak kaldiginizdan dolayi herhangi bir attack la baska bir kullanici kaldigi yerden devam edebilir)
    nasil yani:
    simdi siz extraloob a girdiniz mesajlarinizi yazdiniz ve ciktiniz. ben sizin cikmanizi bekledim ve gerek forumun gerek opera nin aciklarindan faydalanarak ciktiginiz anda sanki lag mis gibi göstertip kaldiginiz yerden devam ediyorum--> keylogger yok bilgisayara sizma yok: ama yinede sizin extraloob accountunuza sizilabiliyor.

4. Chorus

Chorus   Admin rank8

Beğenilen Mesajlar:
    228
    Ödül Puanları:
    63
    CTRL+F12 Genel // Başlangıç // Boş bir sayfa ile başla Wink

Herşeyin Bir Çözümü Vardır extraokk

5. drotalion

drotalion Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

hakli olabilirsin. operaya karsi benim herzaman bir allerjim vardi ondanda kullanmam ama kisisel seyleri diger kullanicilarin düsüncelerini etkilameleri sacma olur :lol: