FeNaCoRe demiş ki:
bunu yapacak D.mod veya mod olacağını sanmam; varsada burda işi yoktur artık :wink1:
Yani Tüm Extraloob haklı sadece ben haksızım öylemi ?:)

iyi hocam ben suçlu olayım zaten bu son msjım yanlız size şunu söyliyebilirimki sizin işiniz bataklıkta güneşle oynamak gibi bişi üstünüze bi kum serilmis anormal derecede bi tavır takınıyosunuz neyse dolandırıcıların yanında olmak böle bisi olsa gerek

Halbuki Extraloob böyle bisi dicegine bana vermeden o kisiyi arar ikna edebilirdi ama sallayın zaten ben haksızım sadece varsa yoksa siz haklısınız. Neyse zaten tüm extraloob ailesini rahatsız ediyorum çünkü suçluyu söyledim diye.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
bu etiketinizi kendi işinizi halletmek için tabiki kullanın ama asla sahtekarlığa izin vermeyin burada yapacağınız bir hata hem sizi hem bizleri etkiler kuzum zati ne ihtiyacınız var ki böyle şeylere güven kazanmak saygıdeğer olmak daha iyi değil mi ben üzülüyorum gerçekten saygınlığı en üst düzeyde tutun en güzeli budur.

FeNaCoRe demiş ki:
bunu yapacak D.mod veya mod olacağını sanmam; varsada burda işi yoktur artık :wink1:
D.Mod lara güvenim sonsuz diyemem ama üst rütbedekilere güvenim sonsuzdur..

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
admin - manager - global alternatifsiz gözü kapalı güvenirim evimi hayatımı teslim ederim 8)

admin-manager-glob / Güvenim sonsuzdur.Zaten nerdeyse bütün bilgilerim onlarda cep ev bütün numaralar :D

aynen burdakı zamanında deneme mod olan Buzzz benı dolandırdı Jason walkerde ben halletcem dedı ole kaldı bır sey olmadı ıtemlı char konsuu acmıs ıtemsız verdı ama oan bıze oldu ıste neyse guzel uyarı keske daha onceden olsaydı !

kesinlikle katılıyorum ama ben boyle bır sey yapmadım neden ban yedım hala bılemıyorum lutfen pm atınız (ben airjordan)

Çok gerekli olan bir uyarıydı .
Gerçekten teşekkürler.
Bu uyarıların dikkate alınacağından eminim.

Az görmedik extraloob dolandırıcıdır falan filan vs.. Hep sitenin adını karalamak için yapılan şeylerdi.Global saydırdılar neylerine yaradı ? Extraloob'u karaladılar ellerine geçen ?
Şimdi kendimize gelelim ve şu uyarıyı dikkate alalım yoksa sizde o sitenin adını karalamakla uğraşıp eline hiçbirşey geçmeyen kişilerden olursunuz.

Yukarı Alt