Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Global Modlarimizdan birisinin sifresi bir yanlislik sonucunda bir serefsizin eline dusmustur... Kendini hacker zanneden bu lamer bize zarar verdigini sanmis... Lakin hersey tarafimca kontrol altina alinmistir... Boyle lamerlere alet olmayin... Aklinizi devsirin...

Admin
Jesuswan...

Morwena

Buralıyım
Ewt abi gereken yapıLdı ...
Kendi hacker zanneden densiz Pc kullanmayı bilmiyo .
YıLbaşı kutlamaLarına dewam :santa:

Morwena

Buralıyım
Beyler korkmaya gerek yok şfire açığı vardı densizin biride bundan istifade az şımardı ...
Şuan herşey yoLunda eğlenmeye dewam headbang2ft9

Server
Efes
Takımı
Fenerbahce
Beyler N0N-STOP-Durmak yok beyler hadi hadi daha geceye ne kalmış şurda 2-3 saat sonra yeni yıla girecez bırakın bunları şimdi eğlenme zamanı.. Cool

saolun birimize bisi olmadan durduruldu adi pislik allahtan fark ettiniz elinize salık extraokk :santa: ii noaller :santa:

boyle site hayınlerını ***-**** yapmak lazım..

abi bide lütfen banada bi imza ve avatar koyun yaaa

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Unstopable demiş ki:
Saolun arkadaşlar :) oda benim accountumu banlamıştı. Iyi yıllar.
Neden Özellikle Senin Banladı Bu Sitede Kaç Bin Tane Üye Var ? Confused Confused Confused

Liu

rank8
onu düzenle bosVeR yaz ^^
nese böle zeka geriliği çeken insanlarda var demekki yani ne akla hizmet edipde zarar vermeye çalışırlar anlamam kardeş kardeş yaşamak dururken Cool

Alizee demiş ki:
onu düzenle bosVeR yaz ^^
nese böle zeka geriliği çeken insanlarda var demekki yani ne akla hizmet edipde zarar vermeye çalışırlar anlamam kardeş kardeş yaşamak dururken Cool

dalarım sana taktınız çarın adına :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Sorun halledilmiş güzel ama koca YILBAŞI topici ortadan kaybolmuş.Okadarda dansöz getirmiştim topice

türk internet dünyası çok zor durumda.cs oynamayı bilmeyip wall yapan ve ben kralım diyen.
msn den uyduruk programlarla çocukları hacklemeye çalışan.klavye de m tuşu nerde onu bilmeyen adamlar.ben hackerim seni hacklerim vb. şeyler sölemesi çok kötü.önlem alınmalı.

Yukarı Alt