Wax Whine demiş ki:
Maserati demiş ki:
hmzsnmz demiş ki:
Desene kaderimiz aynı bende moddum :mrgreen:Kaderimizin aynı olduğunu pek sanmıyorum :P :P

Neden acaba? ben yakın zamanda geri gelirim rütbeme :mrgreen:
Hamza ÖSS'ye girecek. Ama ÖSS bi geçse... Eski günlere döneceğiz. Di mi Hamza'cığım? :muck:
Döneceğiz Döneceğiz.. :muck: :beer:

Özledim Şu Tospayı yaf girse de geri gelse gerçi o girip çıktıktan sonra ben gireceğim ama neyse.. :mrgreen:

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
Quensis demiş ki:
Wax Whine demiş ki:
Maserati demiş ki:
Neden acaba? ben yakın zamanda geri gelirim rütbeme :mrgreen:
Hamza ÖSS'ye girecek. Ama ÖSS bi geçse... Eski günlere döneceğiz. Di mi Hamza'cığım? :muck:
Döneceğiz Döneceğiz.. :muck: :beer:

Özledim Şu Tospayı yaf girse de geri gelse gerçi o girip çıktıktan sonra ben gireceğim ama neyse.. :mrgreen:
Senden sonra da ben gireceğim :mrgreen:

ben aday olmak isterim sakıncası yoksa 1,5 yılım olcak burda ama her boş konulara mesaj yazmadıgım içim 279 kaldım ben burda kimseyede hakaret etmedigimi düşünmüyorum
burada benimde artık rütbem olaması gerektigini düşünüyorum

Majestic Benim Eski Accountum Lagroad Banlanmış Süresiz Konu Açmıştım Kimse Neden Banlandığını Bilmiyor Onun Yerine Bunu OldSchool Yaparmısınız İsterseniz İd Pw Söyleyebilirim...

LilBoosie demiş ki:
Majestic Benim Eski Accountum Lagroad Banlanmış Süresiz Konu Açmıştım Kimse Neden Banlandığını Bilmiyor Onun Yerine Bunu OldSchool Yaparmısınız İsterseniz İd Pw Söyleyebilirim...
Majestic demiş ki:
Eski üyelikler eskide kalmış şimdiki üyeliklerinize göre değerlendirilecek.Yazdığım şeylere uygun olmayanlar boşa tırmalamasınlar.
@Onur + Berkay
kardeşlerim benim , seneye inşallah en azından yazın birarada olacağız . Okuduğuma göre benden sonra sırayla sizde girecekmişiniz xD
Hayırlısı der bittirim mesajımı :)

bende olmak istiyorum az tutmuyor ama size post önemli deilmiş neyse sağlık olsun

Yukarı Alt