emr

rank8
sabahtan beri oyuna giremiyorum internet full var c9 c9 c9 c9 alıyorum

emr

rank8
hepinize çooook tşk ler bir konu açtım ama hepiniz sağolun çok iyi yardımcı oldunuz anti extraloob bundan sonra......

Server
Efes
Takımı
Fenerbahce
emr demiş ki:
hepinize çooook tşk ler bir konu açtım ama hepiniz sağolun çok iyi yardımcı oldunuz anti extraloob bundan sonra......
yardım alamayınca hemen böyle bir davranış sergilemene gerek yok yardım her yada geç gelir ama bu kelimeler değersiz.. Evil or Very Mad Evil or Very Mad Yardımını her yada geç alırsın rahat ol

Serverlar dolu bütün hatlar dolu Pazar günü bugün..herkes yatıp yiyip içip pc başında Wink

emr

rank8
zebani2059 demiş ki:
bugünün pazar olduğunu fark etmişindir herkes pc başında hatlar yoğundur yada senin pc yoğundur akşama dene

pazar günüyle bir alakası yok bunun 2048 net var bende

emr

rank8
JuNioRKinG demiş ki:
evt pazar ve bayram hatırlatırım hem anti extraloob olsan kac yazar extraloob yeterince ilgiyi alıyo kafanı yorma sen git sen kral oyunda takıl canım hadi

LooooL ezik sen Silkroad ne biliyomusun ki konuşuyosun

emr demiş ki:
zebani2059 demiş ki:
bugünün pazar olduğunu fark etmişindir herkes pc başında hatlar yoğundur yada senin pc yoğundur akşama dene

pazar günüyle bir alakası yok bunun 2048 net var bende
2048 de olsa 1000048 de olsa fayda etmez ttnet in kapasitesi kaldırmıyor bunu kabullenin ttnet bu kadar işte

JuNioRKinG demiş ki:
emr biraz daha saygılı olursan ii olur akıllı ol kesinlikle senden çok bildiğim kesin bu oyunu...
yerımı bılmıorm ama belkı hem hava yumşar :mrgreen:
oturdum imzaana baktım takım tutmuorm ama cok guselmış extraokk

Yukarı Alt