Oh be! Fener varmış
Şampiyonlar Ligi ön elemesinde hayal kırıklığı yaşayan Fenerbahçe, Süper Lig'e rüya gibi bir başlangıç yaptı. En büyük desteği taraftarından yoksun sahaya çıkan Sarı-Lacivertli ekip, Antalyaspor'u perişan etti

Nöbetçi golcülüğü bırakıp 11’de oynayan Semih, 13 dakika içinde 2 kez patladı, ardından kaptan Alex ile Gökhan Gönül’ün şık vuruşları geldi. Boş tribünler önünde şov yapan Kanarya, şimdi gözünü kritik PAOK sınavına çevirdi

45 dakika yetti!

Fenerbahçe sezona fazlaca sancılı girdi. Bu nedenle Sarı-Lacivertliler’in Spor Toto Süper Ligi’ne nasıl başlayacağı soru işaretiydi. Teknik direktör Aykut Kocaman takımının beynini iyi yıkamış. Motivasyonu maksimum sınırlara getirmiş. Young Boys maçının aksine bu kez koşan, mücadele eden, çabuk paslarla rakibi bunaltan ve kanatları olumlu kullanan bir Fenerbahçe vardı Antalya karşısında. Tribünler boştu ama, bizlere, protokole ve televizyon karşısındaki futbolseverlere keyifli bir 90 dakika izlettiler. Galibiyeti isteyerek söküp aldılar.
Maçın henüz 8. dakikasında Alex’in ara pasıyla buluşan Semih, Fenerbahçe’yi 1-0 öne geçirdi. Dakika 13’te Mehmet Topuz’un sağ taraftan ceza alanına yerden kestiği topu Semih gelişine tek vuruşla ikinci kez ağlara bıraktı. Dakika 24’te Andre Santos soldan hareketlendikten sonra altı pasta Semih’i gördü. Semih tek vuruşla Alex’i gördü. Brezilyalı ayak içiyle farkı 3’e çıkardı: 3-0. Dakika 28’de Mehmet Topuz’un pasıyla sağ taraftan ceza alanına giren Gökhan Gönül, açısı çok dar olmasına rağmen nefis bir vuruşla ağları havalandırdı: 4-0.
Farklı skor avantajı yakalayan Fenerbahçe, ikinci bölümde fazla zorlamadı. Daha çok top çevirerek oyunu ağırlaştıran Kanarya, kontra çıkışlarla rakip kalede gol aradı. 52’de Proment’in sert şutunu Mert kornere çeldi. 61. dakikada Alex’in savunmadan sekip kaleye yönelen vuruşunu bu kez Polat kornere gönderdi. Karşılaşmanın bundan sonraki bölümlerinde her iki takım da gol bulamayınca maç ilk yarıda atılan gollerle 4-0 Fenerbahçe’nin galibiyetiyle sona erdi.​

Fanatik ^^

Bence Semihin artık İlk 11 de kalması gerekiyordu.Çünkü takıma uyumlu yetenekli ve Taraftar tarafından desteklenip sevilen bir oyuncu. Semihi alternatif yapmak yerine semihe alternatif bulsalar çok daha iyi olur.

Absence

Antrenman maçı gibiydi bu sonuca sakın aldanmayın ben unutmadım daha young boys maçındaki perişanlığımızı niangı oynatıcak ama ilk maçtan değerlendiremicez yanlız stoch u çok beğendim heryerde oynuyor kerata

Absence demiş ki:
Antrenman maçı gibiydi bu sonuca sakın aldanmayın ben unutmadım daha young boys maçındaki perişanlığımızı niangı oynatıcak ama ilk maçtan değerlendiremicez yanlız stoch u çok beğendim heryerde oynuyor kerata
Harbi lem stoch iyi çıktı fiyatıda iyiydi 5.5m euro mu neydi böyle devam ederse satarken en az 2 katına gider ^^

Absence

hmzsnmz demiş ki:
Absence demiş ki:
Harbi lem stoch iyi çıktı fiyatıda iyiydi 5.5m euro mu neydi böyle devam ederse satarken en az 2 katına gider ^^
Satmadıklarını düşünsene alex 33 yaşında bu tospa daha 20 yaşında 13 sene oynar Türk olur bide :mrgreen:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Fenerbahçe çok güzel bir futbol sergiledi lakin boys maçı aklıma geldikçe bunlar bana hiçbirşey ifade etmiyor.

Absence

hmzsnmz demiş ki:
extraloob demiş ki:
Fenerbahçe çok güzel bir futbol sergiledi lakin boys maçı aklıma geldikçe bunlar bana hiçbirşey ifade etmiyor.
Kabus gibi her gece rüyalarınıza giriyor d mi bro :twisted: :mrgreen:
Sizin 8-0 dan sonra yaşadıklarınızı şimdi biraz da olsun anlıyorum bro :cry:

Yukarı Alt