Guilde gelmek isterim muhabbet ortamı varsa. Nick : CenabetOrdu - DirtyArcher. Cezam bitince sizlerleyim eğer aranıza alırsanız :)

Windy

ironEyE demiş ki:
Bro gerçekden yaptığın garip.Bir uniona girdik diye bu kadarda kızılmaz. :roll:
nwo masterı exl ailesinden olduğu sürece nwo exl forumunun guildidir.

kesin anlaşmassızlık olmuştur, ahh ahh bu yüzden hiç sevmem Türklerle takılmayı :roll:

Black Rain demiş ki:
ironEyE demiş ki:
Yaptığım tek şey kendi unionumdaki guildlerin masterlerinin çoğu hacklendiği için unionumu dağıtmak ve başka bir uniona girmek...
Başka guild le kalsaydı keşke.
İyide sen demiyormuydun prof oynamamız lazım diye.Ancients in unionundan çıkma dedin bugün gw yaptığımız guildin kendisi Ancients sayılırdı.Full türklere allaha küfür ettiklerinden o uniona girdim.FW geldiğinde hep birlikte olalım diye tüm guildleri çağırıyoruz.Benim yaptığım tek şey seninde önceden dediğin gibi prof oynamak.

Themperor(JoeyBane) guildde istediği gibi küfür ediyor. Biz onu uyarında suçlusu biz oluyoruz. Bize guildim ağasıyım tavırları yapıyor. Bir kişinin bile sesi çıkmıyor...

bir daha girmemek üzere nowayout'dan ayrıldım.Artık anlıyorum ki en iyi guildler yabancı guildler. Artık yabancı guildlerden başkasına girmiyicem. Herkeze iyi oyunlar..

1925 demiş ki:
Themperor(JoeyBane) guildde istediği gibi küfür ediyor. Biz onu uyarında suçlusu biz oluyoruz. Bize guildim ağasıyım tavırları yapıyor. Bir kişinin bile sesi çıkmıyor...

bir daha girmemek üzere nowayout'dan ayrıldım.Artık anlıyorum ki en iyi guildler yabancı guildler. Artık yabancı guildlerden başkasına girmiyicem. Herkeze iyi oyunlar..
oyunda olanlar oyunda kalsa keşke :roll:

TwiLighT demiş ki:
1925 demiş ki:

Bu bana yapılan 2. 3. yanlış yani.

A

Anonymous

Guest
1925 demiş ki:
TwiLighT demiş ki:
1925 demiş ki:

Bu bana yapılan 2. 3. yanlış yani.
istediğini yap istersen git o yabancılar allaha küfür et türklere küfür et zaten böle bi tartısmadan sonra guild den çıkan biri bunu yapar sana iyi oyunlar

A

Anonymous

Guest
vede bu yaptığın şey çoçuk gibi oyunda tartışıp gelip sitede herkeze demek bunu kardeşim yapıyor ben ona vurunca bağırıo ki babam duysun aynısı yapmıssın süpersin :thumbsup:

FEDERAL_61 demiş ki:
istediğini yap istersen git o yabancılar allaha küfür et türklere küfür et zaten böle bi tartısmadan sonra guild den çıkan biri bunu yapar sana iyi oyunlar
Benim şimdi burada yabancıları savunacak halim yok. ama onlar sizden daha iyiler. siz onlar ile düzgün geçinseniz onlarda sizinle düzgün geçinir. Sunsroda vipte hep yabancı arkadaşlarım var. hiç birisinden de böyle laflar duymadım :wink1:

Yukarı Alt