Bu görüş aslında saçma sapan gelsede kimsenin bilmeden yaşadığı yaşam felsefesidir.boşluktur.amaçsızlık değrsizliktir.burdaki değersizlik hiç bir şeyin önemli omadıgından cok
etrafında pire gibi dönülen değer yargılarının ve putlaştırdıgımız bu degerlerin aslında hiç önemi olmadıgını yani o değeri kataının senin olduğu görüşündedir.bir ahlak bir kanun veya bir töre veya bir insan ne kadar değer veririsek biz onu değil onun bizi hakim kıldıgını goruruz dünyada hiçbir şey yoktur ki değeri den fazla değer verildiginde itaat ve kosulsuz kabul yoluna götürmez.yani değersizlik ve hiçcilikten mana tabulaştırılmış "ahlak" "inanış" ve "siyasi ideolojilerin" gücünü değeri verdigimiz kadar güçlü ve inanılır kılmasıdır.
aslında herşey bir hiçtir.:D

Boşversenize..Her şeyin kıssas olduğu şu hayatta kime güvenecek,kime kalbini sonuna kadar açabilecek,kime her şeyim diyebileceksiniz..Sadece yaşayabilmek için ''demek isteyeceksiniz''.Diyecek ama beklediğiniz şeyleri siz de yapmayacak,işinize gelmediğinde kaçacaksınız..Söylesinize;değer yargılarınız nelerdir? Neler ki kendi kurduğunuz bir kalıpta yaşayıp gitmenize yarar? Hiç bir dünya vatandaşı çıkıpta ben kendi ideallerimle yaşıyorum diyemez.Hayat sana öğretilenlerin kısır döngüsünde,tüm kokuşmuşluğuyla sürüp giderken ben özelim,benim her şeyim varlığım diyemezsiniz.Aşk.. Aşksa ruhunuza yönelettiğiniz tüm bu acı anların farkına varıpta bir kaçış aramaktır.Ruhunuza aşık olmak,bu zamiri karşı cinse yüklemektir.Heteroseksüelliğin bile sebebinin bilinmediği şu hayatta;söylesenize neyi isteyerek,kendiniz kendinizi belirleyerek yaşıyorsunuz..İnanç?..Neye,kime inanç.Düştüğünüzde sizi o karanlık çukurdan çıkaran kendi iradeniz ve temizlenme isteğinizdir.Başka hiç bir şey ama hiç bir şey değil....

Yukarı Alt