addIcFb

Aileden
EURO 2008'de Hırvatistan maçında geçirdiği sakatlığın ardından tekrar sahalara dönen Nihat Kahveci yeniden sakatlandı. Milli futbolcumuzun yaklaşık 1 ay sahalardan uzak kalacağı belirtildi..

nihat_milli_uzgun.jpg

İspanya'nın Villareal kulübünün doktorları tarafından yapılan rutin kontroller sırasında, milli oyuncu Nihat Kahveci'nin kasığında zedelenme tespit edildi.

29 yaşındaki futbolcunun en az 4 hafta sahalardan uzak kalacağı açıklanırken, bu sürenin daha da uzayabileceği belirtildi.

Geçen sezonun son lig maçında tendonuna darbe alan Kahveci, EURO 2008'de bu sakatlığının nüksetmesinin ardından sahalardan yine uzun bir süre uzak kalmıştı.

Ancak milli oyuncu, Marca gazetesine verdiği demeçte, şu an yaşadığı sakatlığın tendonuyla ilgili değil, kasığıyla ilgili olduğunu söyledi.

Yaz sonunda geçirdiği ameliyatla ilgili bir sorun olmadığını belirten Nihat Kahveci, kasığındaki probleme farklı bir tedavi yöntemi uygulanacağını belirtti.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
şu emre bu nihat resmen müzmin sakatlar çok üzülüyorum harbiden adamlar 2 sezon full oynayamadılar.

RiqueLme

Bilgiliyim
Offf SakatLanmaın Len Offf Offf

O kadar Parayı Bana VerseLer ( Emre İçin Diom )

Kadıkoyde Bütün Gün Koşarım La Bu Nedir Yaf

Aziz Hocam Beni Keşfet :D

Yukarı Alt