Emre67380 demiş ki:
:lol: jiggy büyük hata :P benim cezam bitmesi lazım şu an köydeyim o yüzden giremicem oyuna ama döner dönmez ordayım :)
40 Lvl oldum bu guilde göre çok yüksek kalırım :mrgreen: Ruslara giderim yine gelmem bu guilde gayrı :D

Jiggy demiş ki:
Emre67380 demiş ki:
:lol: jiggy büyük hata :P benim cezam bitmesi lazım şu an köydeyim o yüzden giremicem oyuna ama döner dönmez ordayım :)
40 Lvl oldum bu guilde göre çok yüksek kalırım :mrgreen: Ruslara giderim yine gelmem bu guilde gayrı :D
senin gibi artistler zaten alınmaz bu guilde :wink1:

Neverex

Bilgiliyim
Jiggy demiş ki:
Emre67380 demiş ki:
jiggy neden almıyorlar seni bu guilde düşündünmü bütün yazılarını tek tek okuyorum ama sen farkına varabilecekmisin :think:

biri beni de alsın yeni yılın ilk dakikalarında guild li olayım bari :santa: [00.01-01.01.2010]

Prada

Bu arada charı guilde sokup ugramayanlar var.. Atıcam haberiniz olsun guilde lvl kasmak lazım biraz rolantide takılacaklar gelmesin boşuna 5 lvl oldugumuzda gelsinler...

bize cevherler lazım 8) Bugun yarın 3 lv e yukseltiriz zaten

Yukarı Alt