Düz lisede 2.sınıfdayım, babamın işi yüzünden 8.sınıfda gelmiştim yaşadığım yere.8ve 9.sınıfda yeteri kadar arkadaşım vardı sınıfımdan hayatımdan gayet memnudum 8) ama bu sene beni okulum öğle bir sınafa attıki ilk başta iyi diye düşündüm sonradan acayip bozuldum. Sınıfda 2 erkek var sınıf mevcudu 26. obür arkadaşda o kadar sesizki birşey soruyorum. sadece tamam,evet,hayır gibi cevaplar veriyor hiç kendi yorumu katmıyor sinirden dövücem çocuğu bigün daral: her neyse iyi hoş derslerim daha iyi olsun diye yapmişlardır. ama bu sene arkadaş kıtlığı var. adam gibi arkadaşım yok yanlız kaldım. herkes kendi sınıfındaki arkadaşlarla samimi oluyor ben tenefuslerde başka sınıflara gittiğimde acayip malca birşey oluyor sin: bugün sınıfdaki öbür erkekde gelmedi beden dersinde çömlerle aynı sayunma odasında giyindim. acayip moralim bozuldu. daha oncede gelmemişti beden dersinde o kadar koymamıştı ama bugün çok koydu kimseye belli etmedim sıra olduk hoca serbestsiniz dedi gittim sınıfa 2.katta sınıf dışarıya doğru baktım bıraz ama sinirden camı kırıcaktım sonra dersin bitmesine 20 dk kala topladım eşyalarımı 2.dersde çıkıp gittim. şu anda da acayip derecede moralim bozuk arkadaşım yok adam gibi samimi olduğum sınıfdaki kızlarlada pek iyi anlaştığım söylenemez kafayı yemek üzereyim. ben her insanla anlaşan bi tip değilim ama geçimsizde sayılmam.bu sene herkesle anlaşmak istiyorum çünkü hep yalnızım. nası bi yol izlemem gerek? :roll:

NiGHTMaRe

Aileden
combomax demiş ki:
Limanerg demiş ki:
Tek şansın kızlarla ortamı kurmak.Sonralarda sarar muhabbetleri.
ya o çok zor hatta imkansız %90 inek bi tane bozuk tip yok
Ortamı kurmaya çalış.Yeri geldiğinde güldür,eğlendir yeri geldiğinde ağır takıl.Onlar sana uyacaktır zati^^

Sınıf değiştirmemde imkansız bu sınıfı ben ders çalısın dıye oluşturdular zati.
Limanerg yer geldiğinde güldür felan demişsin ama bende hafif denge kaybı var :D yersizimdir ne kadar sıksamda kendımı değiştirememişimdir.

NiGHTMaRe

Aileden
combomax demiş ki:
Limanerg yer geldiğinde güldür felan demişsin ama bende hafif denge kaybı var :D yersizimdir ne kadar sıksamda kendımı değiştirememişimdir.
Bunları da yapamıyorsan ders arasında al eline K.İskender'den bir kitap.Oku.İlgilerini çek.Ondan sonra kayış kopar zati
"ayyy n'okuyosun" falan filan :lol:

Okulda düzenlenen sosyal faaliyet, futbol okul takımı, basketbol okul takımı, voleybol okul takımı gibi etkinlikler var gir 1-2 arkadaş edin gerisi hertürlü gelir zaten ...

Ya benim 9 da hiç bi sıkıntım yoktu ortamda yapıyodum ortamada giriyodum ama bu sene yaşamadan anlaşılamaz.

Advance

Senin derslerin için oluşturulmuş bir ortamda sen rahat değilsen bunun derslerini nasıl pozitif yönde etkilemelerini bekliyorlar acaba?
Sen rahat değilken ders çalışabilir misin sor kendine, eğer cevabın hayır ise bunu rehber öğretmeninle ve ailenle görüşüp düzgünce anlatman gerekir.Her iki taraf arası anlaşma ile çözülür genellikle bu olaylar, zıtlaşıp illaha da kendi istediğin şey olacak şekilde davranma tatlı dille problemini anlat

B7B

rank8
basket veya voleybol takımına girmeye çalış orda kafana göre adam bulursun ve herkes aptal olacak degil benim yeni okulumda da böyle tipler var ama pek takmıyorum 5-6 kişiyle düzgün geçiniyorum ve diğerlerine de düzgün cevaplar veriyorum aramı kötü tutmamaya çalışıyorum. Okul başkanı olmaya bak 11.sınıfta öyle gayet iyi arkadaş çevren genişler senden düşük seviyeli insanları grubuna kat öylece başarıya ulaş

Advance demiş ki:
Senin derslerin için oluşturulmuş bir ortamda sen rahat değilsen bunun derslerini nasıl pozitif yönde etkilemelerini bekliyorlar acaba?
Sen rahat değilken ders çalışabilir misin sor kendine, eğer cevabın hayır ise bunu rehber öğretmeninle ve ailenle görüşüp düzgünce anlatman gerekir.Her iki taraf arası anlaşma ile çözülür genellikle bu olaylar, zıtlaşıp illaha da kendi istediğin şey olacak şekilde davranma tatlı dille problemini anlat
inan her türlü yolu denedim ne sınıfın değişir ne de biri gelir sen rahat ol diyolar. :roll:

Bende hep şöyle çalışkan arkadaşlarım olsun, hep yanımda olabilecek düzgün arkadaşlarım olsun isterdim okulda, 11. sınıfta anca öyle bir okula geçip mutlu olabildim

Adam bozuk tip istiyor ya şaka gibi, bozuk tip diyorsan okuma boşuna. Çık sokağa ne işin var senin okulda :coffee:

yanlış anladınız galiba arkadaşım yok diyom çalışkan olsun fark yapmaz :D

Yukarı Alt