addIcFb

Aileden
Galatasaray'ı ve Beşiktaş'ı şampiyon yapan, adı bir ara Fenerbahçe, şimdilerde ise yeniden Galatasaray ile anılan Mircea Lucescu'nun, bu durumdan son derece rahatsız olduğu ortaya çıktı! Lucescu, transfer haberlerine Vatan gazetesinden Gökmen Özdemir aracılığıyla cevap verdi..

lucescu.jpg

Türk medyasında çıkan transfer haberlerine kızan Lucescu, Vatan Spor müdür yardımcısı Gökmen Özdemir’i kendisi arayarak bu mesajı yolladı.

“TÜRKİYE’DE her gün benim hakkımda bir yalan haber yazılıyormuş. Artık çok sıkıldım. Beni zavallı, iş arayan biri gibi göstermeye çalışıyorlar. Shaktar’la 2009 Haziran’ına dek sözleşmem var. Ne G.Saray’la, ne F.Bahçe’yle görüşmem oldu.

İKİ ay önce Yıldırım Demirören bana teklif yaptı. Şu anda orada olmadığıma göre Beşiktaş’a ne cevap verdiğim belli. ’Türkiye’yi çok seviyorum’ demem galiba yanlış anlaşılıyor. Burada bir kontratım var. Türkiye’de insanlar belki kontratlara saygı duymuyor ama ben ve Shakthar bu kontratın sonuna dek arkasındayız. Ne bir teknik adamı koltuğundan etmek isterim, ne de iş arayan biri konumuna düşmek isterim. Medya yalan haberlere artık son versin..”

Yukarı Alt