Adamalar vs yapıyordu, lag var dedi biri bende batır skillerini vuramıyordu evet bariz lag var dedim.
Bu safsata da atladı hemen Türklere sövüyor, hadi o sövebilir dersiniz ya bazı silkroad MASTERlarının onları guildlerinde beslemelerine ne demeli? Allah bilir Türklere sövme partileride düzenliyorlardır beraberce!

- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
yahu bunun guildle ne alakası var? öyle ima etmeye calısma varsa yaran - eskiden kalmış bi olay adam gibi söyle böyle imalı sözlere gerek yok, BULUT yani Namı değer Cryolite kardeşim gibidir ve eminimki senden daha fazla sahip cıkar Türklere.

Bi hata yapmasan o "çocuk"tan yemezdin küfür.

_JanissarY_ demiş ki:
yahu bunun guildle ne alakası var? öyle ima etmeye calısma varsa yaran - eskiden kalmış bi olay adam gibi söyle böyle imalı sözlere gerek yok, BULUT yani Namı değer Cryolite kardeşim gibidir ve eminimki senden daha fazla sahip cıkar Türklere.

Hiçbir hata yapmadım, adamla daha önceden münasebetimde yoktu, ayrıca cryolite ilede aramda hiçbir zmn hiçbirşey olmamıştır. Bundan önceki charım VAMPIR4646 istersen sor aramızda hiçbirşey olmamıştır.Fakat adamın guildindeki adam türklere sövüyorsa daha ne diyim ben buna ? neyse başka yorum yapmıyorum herşey gün gibi ortada.

caglar59 demiş ki:
_JanissarY_ demiş ki:

Hiçbir hata yapmadım, adamla daha önceden münasebetimde yoktu, ayrıca cryolite ilede aramda hiçbir zmn hiçbirşey olmamıştır. Bundan önceki charım VAMPIR4646 istersen sor aramızda hiçbirşey olmamıştır.Fakat adamın guildindeki adam türklere sövüyorsa daha ne diyim ben buna ? neyse başka yorum yapmıyorum herşey gün gibi ortada.
senin bir hatan olmayabilir, ama oyunda türklerin (13 yaş altı) neler yaptığını hepimiz biliyoruz.. ayrıca timmerin inan türkleri sevmemesinin 1001 nedeni var, çook uzun hikaye :coffee:

Zwanga

Öğretiyorum
ya evet türklere sövmeye bahane arıyo millet
tarihimizden oyundaki gücümüzden olsa gerek çekimiyolar bizi :)
bana oyunda böyle bişey olursa hiç uğraşmıyor block yapıyorum :)

Metinnn demiş ki:
ya evet türklere sövmeye bahane arıyo millet
tarihimizden oyundaki gücümüzden olsa gerek çekimiyolar bizi :)
bana oyunda böyle bişey olursa hiç uğraşmıyor block yapıyorum :)
Alakasi yok!Cogu turkler hep ya scammer yada taxide insanlari kazikliyor.70 lvler aralarinda pvpyapar bi tane 90 turk gelir ikisinide yatirir sonra guler.Kucuk lvleri yatirir uniquelerde pk olur daha saymadigim birsey kaldimi ?

madem s.t.f.u çok iyi bir kelime neden oyuna normal girince yazılmıyor kırmızı yazı çıkıyor :)

Neyse konuyu kapatmıştık uzatmanın alemi yok..

Yukarı Alt