Pro

rank8
İşe Hiçbir görevi yapmamakla başlıyoruz !

Disiplin olarak hangi kavim olursanız olun uzun menzilli silahları seçmenizi tavsiye ederim, yani kama - güç topu veya kopuz çünkü canavarları yanınıza gelmeden öldürebiliyorsunuz...
Skill olarak ilk önce 3lü combo skillimizi 30 puan yapıyoruz ..
30lwl Olunca hangi disiplinsek disiplinizmizin 5.skill becerisini alıp okuyoruz...
( Sakın alan skilline ve tekli vuruşa vermiyoruz çünkü güçlü yerlerde 1 tanesi %2 exp verecek )
Yardımcı skill olarak ilk önce hüner hasarı ve saldırı hızı veren skiller olacak ona 28 puan verioruz daha sonra diğer yardımcı yeteneği 28 puan yapıyoruz...

Gelelim Statlara ;
Statları sakın ha puan hesabı olarak yapmayın !

Ruhunuzu toplam 1000 yapıp bırakın ..
Hasar en az 1250 olmalı ... ( silahınızada bağlı )
Canınızda 2000'den aşağı olmasın..
(kaç lwl olursanız olun ama en az üstteki puanları tutturmalısınız o puanlara gelince gerisi size kalmış )
Defansınız o kdr önemli olmıyacaktır çünkü canavarlar yanınıza gelmeden ölecek :)

Gelelim en önemli yeree...Nerde kasılması gerekir ;

10 lwle kadar goblinlerde
15-16 kadar katil balık
16 - 21 arası goblin asker - iskelet rahip
21 - 28 kum adamlar
29 - 35 Freakshow ( sersem dev )
35 - 48 Yel Cellatları
48 - 83 Yasaklı Koruma Liderleri..

Sadece size isimlerini verdiğim yerlerde ksarasanız çabucak lwl atlarsınız...

Yasaklı Koruma Liderlerinde 85e kdr kasabilirsiniz ama zorlanırsanız bırakın ..
83 olduk şimdi N'yapıcaz tabikide görevleri :wink1:

Tüm görevleri yapınca en az bi 95-96 olursunuz ...
İlk görevler fazla exp vermeyebilir ama 40 lwl üzeri görevlere gelince görev başı %10 %15 hatta %20 exp alıcaksınız ...

Alıntıdır...

anlatan kişi güzel anlatmış ,sende burada paylaşıp bizi bilgilendirdiğin için saol

daha güzel taktikler var fakat buda yeni başlayanların oyunu çözmesini sağlarçözdükten sonra zaten herkez kendi bulur taktiği :D

SingleCleric demiş ki:
daha güzel taktikler var fakat buda yeni başlayanların oyunu çözmesini sağlarçözdükten sonra zaten herkez kendi bulur taktiği :D
paylassanda biz de yapsak 1 gnde 90 LwLi :lol:

arkadaş biraz sallıyo 90 olmaz ama adam akıllı kasarsanız 5 günde 112 lvl edersiniz ben 6 günde u1 yaptım charı bu 5inci charımdı deneme yanılmayla sizde öğrenirsiniz :) yeni serverı bekliyorum kasmak için sizde tavsiyem eski serverlarda acemiliğinizi atın yeni serverda çoşun :) sakın ruha ve ustalığa vermein statları charı heba etmiş olursunuz emeğinize yazık zindelik ve güce verin.

sallamıyorum gidin mağraya orda kasın tek tek kestiğinizin 5katı fln daha fazla exp gelir ayrıca artık hilede bulundu 1günde 100lvl dende fazla olunabilir artık 20lvlden itibaren full mağrada kasın yalanmı doğrumu görürsünüz

Yukarı Alt