Xenas

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:

Xenas

PwneD demiş ki:
İntro'daki Şarkının Adı DeepFear-Side Kick :)
Evet youtube'den izleyen arkadaşlar için zaten sağ altta yazıyor şarkı ; )

bu arada önerileriniz için teşekkürler arkadaşlar :beer:

güzel olmuş intron fakat cok uzun olmuş intro dedigin kısa ve öz olması lazım bence

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
çok güzel video öncelikle müzik seçimi ve giriş intro olayı harika benim bile video yapasım geldi gerçekten, tek kusurun yazıları gereksiz boğuyorsun ilk girişte silkroad online çok büyük altında ki yazıyada stroke uygulamışsın o çok kaba kaçmış 3-5 tane sinema filmine bak başlarken yazılar kalındır renkleri güzeldir ama efect yoktur onları düzenle yeterli olacak charı çok güzel vurgulamışsın ilk 1 dk müzik müthiş uymuş sonra ki 1 dk müzik pasif kalmış daha hareketli birşey seçmeliydin o kısımlar için ^^

Xenas

extraloob demiş ki:
çok güzel video öncelikle müzik seçimi ve giriş intro olayı harika benim bile video yapasım geldi gerçekten, tek kusurun yazıları gereksiz boğuyorsun ilk girişte silkroad online çok büyük altında ki yazıyada stroke uygulamışsın o çok kaba kaçmış 3-5 tane sinema filmine bak başlarken yazılar kalındır renkleri güzeldir ama efect yoktur onları düzenle yeterli olacak charı çok güzel vurgulamışsın ilk 1 dk müzik müthiş uymuş sonra ki 1 dk müzik pasif kalmış daha hareketli birşey seçmeliydin o kısımlar için ^^
tamam abi saolasın :wink1: sıradaki videoya bu hususlara dikkat ederim :buddha:

süper video olmus cok begendım.Ama sanki sun staffı cok göstermıssın bi 10 sn yeterdi sun staff ıcın :) yınede süper olmus ellerine saglık

Barzo

Ne söylenebilirki harika olmuş darısı artık +9 basıpta onun introsuyla birlikte medusa kesmelere :D

Yukarı Alt