Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Emre aydından'ı dinlemekten videoyu izlemeye pek şansım olmadı :? :mrgreen:

ZeratuL* demiş ki:
Özel karışım yapıcam ben ona ceviz , fındık , fıstık , bal 8)
Yavaş hacım pek hayra alamet değil bu karışım :twisted:

Wind Tekrar tekrar izledim şu son bolumu felaket indirmişsin aşşağa nasıl yaptın orası tam gozukmuyor ama muthiş :lol:

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
UltraViole demiş ki:
ZeratuL* demiş ki:

Wind Tekrar tekrar izledim şu son bolumu felaket indirmişsin aşşağa nasıl yaptın orası tam gozukmuyor ama muthiş :lol:
Kesin biber gazı sıkmıştır :mrgreen:

Windy

UltraViole demiş ki:
ZeratuL* demiş ki:

adamın boş bir anını yakaladım :popcorn:
HeartLess demiş ki:
ZeratuL* demiş ki:
HeartLess demiş ki:
Umarım real hayatta bir tartışmamız olmaz en son isticeğim şey bu olur harikasın :buddha:
huhaha hacım bende sendenim bu aksam GKFC de birşeyler ısmarlayalım Wind e :twisted:
Böle bir sporcu ne içerki saygı duyuyoruz sana :buddha:
verin bana vodka&redbull umu daha birşey istemem :beer:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
ulen olacak iş değil yorumları okumadan izleyeceğim dedim ve maç başladı bu kırmızılı bu adamı harcar dedim hareketlerinden belliydi maç başladı seri seri kaçışlar bir açık arayışlarından korkutucu duruyordu zati rakip ise standart bir oyun çizgisinde boşa sallıyordu yumruklarını guard'ını düşüreceğini hiç hesap etmiyordu ki kuzum global moderatorum köşeye çekilmiş bir yırtıcı kuş gibi avının düşmesini bekliyordu taa ki o ana kadar guard düştü surata atılan yumrukları mideye sallanan yumruklar destekledi ve o bitirici vuruş geldi canımsınnn güzelim 15 yaşıma gelsem yapacağım tek spor bokstur 3 yıl body yaptım ama bir boksor gibi hiçbir zaman olamadım...

spor yapacaksanız sağlığınıza zarar verse de boks yapın hele ki kavgacı biriyseniz çeneye atılan bir yumruk ve acıyı hisseden karşı taraf emin olun asla üstünüze bir daha gelemez.

Ps : topic tarafımdan global yapılmıştır.

Windy

extraloob demiş ki:
ulen olacak iş değil yorumları okumadan izleyeceğim dedim ve maç başladı bu kırmızılı bu adamı harcar dedim hareketlerinden belliydi maç başladı seri seri kaçışlar bir açık arayışlarından korkutucu duruyordu zati rakip ise standart bir oyun çizgisinde boşa sallıyordu yumruklarını guard'ını düşüreceğini hiç hesap etmiyordu ki kuzum global moderatorum köşeye çekilmiş bir yırtıcı kuş gibi avının düşmesini bekliyordu taa ki o ana kadar guard düştü surata atılan yumrukları mideye sallanan yumruklar destekledi ve o bitirici vuruş geldi canımsınnn güzelim 15 yaşıma gelsem yapacağım tek spor bokstur 3 yıl body yaptım ama bir boksor gibi hiçbir zaman olamadım...

spor yapacaksanız sağlığınıza zarar verse de boks yapın hele ki kavgacı biriyseniz çeneye atılan bir yumruk ve acıyı hisseden karşı taraf emin olun asla üstünüze bir daha gelemez.

Ps : topic tarafımdan global yapılmıştır.

öncelikle sağol abicim global olduğu için. herşey rakibinin bir boşluğunu bulmakta bitiyor.tek bir hamleyle adam yere böyle seriliyor :popcorn:

Yukarı Alt