Tengri demiş ki:
Triptonic demiş ki:
yalnız mitsubishi lancer 300 kadran değil max hızı 240 zaten ki lancer evolution böyle diğer lancer sedan sport falan 192 :mrgreen:

evo x 300/ lancer inform invite 240 / lancer ralliart x 300 saygılarla..

ps : aracım türkiyede ki 2. ralli art :) 3. sü yok
vay be o yazdıkların sitesinde bile yok o yüzden bilemeyeceğim hayırlı olsun :beer:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Triptonic demiş ki:
AlchemyMaker demiş ki:
Triptonic bu bmw senin mi ?
hayır değil bizimki 320d bu M6 inş bir sonraki arabamız :headbang:

bmw nin motorunu falan istediler bir de ibre falan koyunca ben de koyayım dedim.

arabanın kaputu açıp yanında bir foto çekil ve koy buraya kuzum.

Triptonic demiş ki:
Tengri demiş ki:
Triptonic demiş ki:
yalnız mitsubishi lancer 300 kadran değil max hızı 240 zaten ki lancer evolution böyle diğer lancer sedan sport falan 192 :mrgreen:

evo x 300/ lancer inform invite 240 / lancer ralliart x 300 saygılarla..

ps : aracım türkiyede ki 2. ralli art :) 3. sü yok
vay be o yazdıkların sitesinde bile yok o yüzden bilemeyeceğim hayırlı olsun :beer:

sitesinde arabanın kadranının kaç gösterdiğini yazmaz güzel kardeşim :) arabaların teknik verilerine bakıyorsan orada max hız yazar makina verilerine göre :) daha bilmediğin konu varsa aydınlata bilirim malum işimiz mekanik..

extraloob demiş ki:
Triptonic demiş ki:
AlchemyMaker demiş ki:
Triptonic bu bmw senin mi ?
hayır değil bizimki 320d bu M6 inş bir sonraki arabamız :headbang:

bmw nin motorunu falan istediler bir de ibre falan koyunca ben de koyayım dedim.

arabanın kaputu açıp yanında bir foto çekil ve koy buraya kuzum.
kaputu babam olmadan açamam fakat yanında bir foto çekilbilirim veya içinde. O dediğini yapmam için haftaya babamı beklemem lazım :lol:

@tengri

biliyorum kardeşim fakat sitesinde azami hız yazıyor ortalama arabalarda ibre yani kadran onun 25 30 yukarısında olur o yüzden 300 kadran olamayacağını söyledim :thumbsup:

ve onlar sitesinde yok derken ralli art modeli vs sitesinde satılmıyor,yazmıyor dedim.

Triptonic demiş ki:
@tengri

biliyorum kardeşim fakat sitesinde azami hız yazıyor ortalama arabalarda ibre yani kadran onun 25 30 yukarısında olur o yüzden 300 kadran olamayacağını söyledim :thumbsup:

ve onlar sitesinde yok derken ralli art modeli vs sitesinde satılmıyor,yazmıyor dedim.
satılmadıgından dolayı 2 tane var demiştim zaten :)

bu arada maltepe üniversitesindeyim okulda 3 arkadasımda var evo istediğin zaman bekleriz babanın bmw siyle

ps : bu arada kaputu babamsız açamam demişsin daha 10 dk önce gazlıyoruz diyen sen değilmiydin :))

Tengri demiş ki:
Triptonic demiş ki:
@tengri

bu arada maltepe üniversitesindeyim okulda 3 arkadasımda var evo istediğin zaman bekleriz babanın bmw siyle

ps : bu arada kaputu babamsız açamam demişsin daha 10 dk önce gazlıyoruz diyen sen değilmiydin :))
doğru gazlıyoruz

zaten babamla yani hafta sonları geldiğinde. Birde kendi sınıfımızdaki arabalarla yani 2000 2500 motorlarla öyle çıkıpta 4000 5000 motorla yarışmayız senin arabanın rakibi m6 dır kısacası m serisi dir zaten :thumbsup:

Triptonic demiş ki:
Tengri demiş ki:
Triptonic demiş ki:
@tengri

doğru gazlıyoruz

zaten babamla yani hafta sonları geldiğinde. Birde kendi sınıfımızdaki arabalarla yani 2000 2500 motorlarla öyle çıkıpta 4000 5000 motorla yarışmayız senin arabanın rakibi m6 dır kısacası m serisi dir zaten :thumbsup:
yok güzelim benim ki senin sınıfında kalıyor kısacası b segmenti diyoruz 2000 benim ki

@tengri

5 küsür saniyede çıkan değilmiydi o araba geçeriz demiyorum zaten max hızında bi kere fark var ve fiyatı da 2 kat zaten geçsin yani :nod:

Tengri demiş ki:
ben de son kez yazayım öyle sahibinden falan sitelerdeki fiyata falan bakmıycan sitesinde kaç yazıyor ona bakıcaksın

Buyur lancer ve burdaki 192 km/h azami hızı olan ki senin dediğin 300 lük

- Resim Silinmiş.

Buyur bmw 320d

- Resim Silinmiş.

Bence yeterli 8)

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
@Triptonic

bro yap araştırmanıda bir gün seninde bu arabaya eş değer araban olursa gelip kıyaslarsın bırak babamın arabasını filan adamın kendi arabası diyoruz 3 sayfadır.

AlchemyMaker demiş ki:
@Triptonic

bro yap araştırmanıda bir gün seninde bu arabaya eş değer araban olursa gelip kıyaslarsın bırak babamın arabasını filan adamın kendi arabası diyoruz 3 sayfadır.
kıyaslayan ben değilim direk ibreyi vs koyan oydu ki senin araban geçer zaten diye de belirtmiştim + hayırlı olsun dedim biliyorum kendi arabası olduğunu baya uzadı konu bence bitsin burda.

Yukarı Alt