Güzel olmuş... Bizim arabada bu ;

- Resim Silinmiş.

Mıtsubıshı L200

Tabiki yukardaki değil ama aynısı 8)

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
güzel video da mitsubishi pek sarmaz beni arabada ama klimada tek geçerim 8)

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Triptonic demiş ki:

hacım korkunç saçmalamışsın mitsubishi safkan japon arabasıdır ve öyle mercedes bmw'ye benzemez aralarında dünya kadar kalite farkı vardır kısacası bir japon arabası görürsen yol ver kuzum yoksa o alır yolu senden.

extraloob demiş ki:
Triptonic demiş ki:

hacım korkunç saçmalamışsın mitsubishi safkan japon arabasıdır ve öyle mercedes bmw'ye benzemez aralarında dünya kadar kalite farkı vardır kısacası bir japon arabası görürsen yol ver kuzum yoksa o alır yolu senden.
valla mercedes bmw ile kıyaslamam bile onu tamam kötü araba değil ama o 2 sinin kalitesinde değil kısacası tüm mitsubishilerle yarışabilirim bmw'm le kendine güvenen çıksın sahaya yol falan vermem vınn lar geçerim 8) :lol:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
kuzum sen hiç bmw gördün mü veya bmw kaputunu açıp içerisine baktın mı ?

bir bmw kaputu aç içerisine bak gel ardından koş bir mitsubishi kaputu aç içerisine bak gel farkı göremezsen ben sana göstereceğim.

Dark Zone

Bilgiliyim
extraloob demiş ki:

bir bmw kaputu aç içerisine bak gel ardından koş bir mitsubishi kaputu aç içerisine bak gel farkı göremezsen ben sana göstereceğim.
hacım ne kaput altı ne kaput üstü lütfen ya arabadan anlıyan adam Almandan şaşmaz . 8)

Dark Zone demiş ki:
extraloob demiş ki:

hacım ne kaput altı ne kaput üstü lütfen ya arabadan anlıyan adam Almandan şaşmaz . 8)
işte bu ya teşekkür ediyorum abi :buddha: :buddha: :buddha:

@extra

ne bmw görmesi ne ne kaputu bmw 320d var zaten bizim hafta sonları babam geldiğinde yardırıyoruz otoyolda zaten hacım 8)
gösteriş olmasın diye fotoları koymadım buraya inanmayan varsa illa koy diyorsanız koyayım [horny21

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Dark Zone demiş ki:
extraloob demiş ki:

yazık koca bir nesil harap olmuş alman dediğin arabanın her tarafı çin malı parçalarla dolu silecekleri bile bosch yapıyor lakin bir mitsibushi'yi japon yapan en büyük özelliği her parçası orijinal ve kendisi üretiyor sizin bu farkları anlamanız için 3-5 yıl sanayide takılmanız lazım neyse bildiğiniz gibi takılın siz makara:

Triptonic demiş ki:
Dark Zone demiş ki:
extraloob demiş ki:

işte bu ya teşekkür ediyorum abi :buddha: :buddha: :buddha:

@extra

ne bmw görmesi ne ne kaputu bmw 320d var zaten bizim hafta sonları babam geldiğinde yardırıyoruz otoyolda zaten hacım 8)
gösteriş olmasın diye fotoları koymadım buraya inanmayan varsa illa koy diyorsanız koyayım [horny21

iyi güzel diyorsun hocam allah kaza bela vermesin de dizel arabayla fazla herkese gider yapma biri gelir 3 kornadan sonra yandan ayırmaya başlar o zaman çekersin sağa :P :twisted:

Dark Zone

Bilgiliyim
extraloob demiş ki:
Dark Zone demiş ki:
extraloob demiş ki:

yazık koca bir nesil harap olmuş alman dediğin arabanın her tarafı çin malı parçalarla dolu silecekleri bile bosch yapıyor lakin bir mitsibushi'yi japon yapan en büyük özelliği her parçası orijinal ve kendisi üretiyor sizin bu farkları anlamanız için 3-5 yıl sanayide takılmanız lazım neyse bildiğiniz gibi takılın siz makara:
işe gidiyorum akşama tartışırız hacım . :muck:

AlchemyMaker demiş ki:
Triptonic bu bmw senin mi ?
hayır değil bizimki 320d bu M6 inş bir sonraki arabamız :headbang:

bmw nin motorunu falan istediler bir de ibre falan koyunca ben de koyayım dedim.

AlchemyMaker demiş ki:
Triptonic demiş ki:
AlchemyMaker demiş ki:
Triptonic bu bmw senin mi ?
hayır değil bizimki 320d bu M6 inş bir sonraki arabamız :headbang:

bmw nin motorunu falan istediler bir de ibre falan koyunca ben de koyayım dedim.
valla kısacası ben anlamam arabalardan ama cihan'ın kendi arabası :thumbsup:
yalnız mitsubishi lancer 300 kadran değil max hızı 240 zaten ki lancer evolution böyle diğer lancer sedan sport falan 192 :mrgreen:

Triptonic demiş ki:
yalnız mitsubishi lancer 300 kadran değil max hızı 240 zaten ki lancer evolution böyle diğer lancer sedan sport falan 192 :mrgreen:

evo x 300/ lancer inform invite 240 / lancer ralliart x 300 saygılarla..

ps : aracım türkiyede ki 2. ralli art :) 3. sü yok

Yukarı Alt