Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Microsoft'tan oyuncular için Sidewinder X3 Fare

Microsoft, oyuncular için özel olarak ürettiği model serisi olan Sidewinder ürün ailesine yeni bir fare ekledi. Sidewinder X3 olarak adlandırılan ürün, daha çok uygun fiyatlı oyun faresi arayan bilgisayar tutkunları için düşünüldüğünden, fiyatı da bu ölçüde giriş seviyesi olarak tanımlayabileceğimiz yaklaşık 40 dolar olarak belirlenmiş. Farenin fiyatına bakıp, kendisini küçümsemek olmaz. Yeni X3, sitemizde de incelemeye aldığımız abisi Sidewinder X5 gibi, 2000 DPI laser takip motoruna ve anında değiştirebilir DPI özelliğine sahip. 5 adet proglamanabilir düğmeyi üzerinde barındıran X3'e esas gücünü veren bu düğmelerin proglanmasını sağlayan Microsoft'un Intellipoint yazılımı. Ayrıca her iki elde kullanılabilen ve küçük tasarıma sahip olan yeni Sidewinder X3 fare, nispeten küçük ellere sahip ve giriş seviyesindeki kullanıcılara hitap ediyor.

Mayıs ayında piyasalara çıkması planan ürünle birlikte, Microsoft'un Sidewinder serisi modellerinin sayısı 4'e çıkmış oldu.

Journalist

Aileden
Mouse dendiğinde ele rahat ve tam oturması lazımki resimde gördüğüm kadarıyla ona göre tasarlanmış mouse'un üzerinde fazla tuş bulunması taraftarı değilim çünkü bazen yanlışlıkla dokunup istenmeyen işlemler gerçekleşebiliyor benim mouse da ek olarak 4 ayrı tuş var ve özellikleri buna benziyor ama ben sadece 2 click tuşunu kullanıyorum :popcorn:

Yukarı Alt