Server
Flora
Takımı
Galatasaray
biz extraloob.com sitesini kurarken tek hedefimiz vardı siteyi google'a satmak ve görüyorsunuz ki şu anda bizlerle çalışan bütün yönetim ekibi yabancı sitelerde hemen ADMIN olabilir nasıl etkili bir site olduğumuzu ve tüm dünyada nasıl kabul gören bir yer olduğumuzu hepiniz görüyorsunuz artık bizler bu yola sizlere hizmet etmek için çıktık ve bizlerle beraber gelen herkes fazlasıyla kazançlı çıkacaktır.

JW tam bir kalite sembolu canımcım çok güzel bir iş çıkarttı ve bize bu işi Çin'den getirtti kısa bir süre içerisinde ilgili bölümler açılıp satışlarımız başlayacaktır bilginize.

valla aynen öyle oldu,gecen yıl t-bot cracklerle yetinirken hatta onu bile zor bulurken bu yıl gold,silk,bot,char satıslarına baslandı oda yetmezmis gibi sevdigimiz arkadaslarımız baska bot sitelerinde admin oldular.Bu kadar seyi yapmak kolay degil.BÜYÜK bir Basarıdır bu 8) :muck:

Hayırlı olsun başarılarınızın devamını dilerim.
Peki bu botun ban tahlikesi ne şekilde. Yani şu anda beleş olarak kullanılan botlar büyük ihtimalle ban yiyor. isrobot da bu pek olmuyor ve paralı tbotda da öyle bunda nasıl olacak?
cevap bekliyorum plsss... :D ona göre sağlam ise bende buna geçicem :D

Süper başarılara imza atıyoruz her gün daha da büyüyoruz , her gün diğer sro sitelerine daha da fark açıyoruz , her gün daha da fazla adımız anılıyor ve en önemlisi ; kıskanılıyoruz.
Hayırlı olması dileğiyle...

KiMYaGeR demiş ki:
hergün yeni bir bot çıkıyor fakat bunun sitesi bile kaliteli birşeye benziyor =)
Sormayı unuttum Sm gibimi olacak yoksa isrobot gibi tek clientmi ??
Evet Sm gibi Birden Fazla Clientmi Yoksa isrobot gibi tel clientmi

Ben gidip konuşacaktım ama DV3bot ile önceden anlaşmıştım. tabiki iş jasona kaldı Tebrikler Kaan'cım Süper bir iş Daha bağladık :muck: :beer:

DV3bot,MFbot gibi çok popüler olcak botlar ile anlaşmayı sağladık

Biri Bizi Durdursun Canım... 8)

Yukarı Alt